Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

planowanie - Norwegia

Czytali temat:
(4488 niezalogowanych)
36 Postów
Andrzej Ktostam
(Andrzej1930)
Nowicjusz
mam zamiar sie przeprowadzic z oslo do innego miasta, trafilem do kristiansand. calkiem ciekawe to miasto lecz nic nie wiem po za tym , potrzebuje informacji na tematy : cena mieszkan , domow, jakie sa problemy z wynajeciem; jak jest z praca ,a dokladnie budownictwo , kursy jezykowei tam takie.
osoby majace oferty z tymi pytaniami zwiazane prosze o kontakt telefoniczny 41340791 andrzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
161 Postów
Stały Bywalec
Od planowania to jest kalendarzyk!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
nadin .
(nadins)
Początkujący
Czegoś nie rozumie skoro najpierw wykonałeś krok a potem planujesz? To chyba powinno być odwrotnie .Żyjemy w wieku gdzie jest internet to czemu w twoich planach nie zaświtała żarówka i nie zajrzałeś na strony z tym związane czekasz az ktoś poda linki a Ty sobie pójdziesz na skróty
normalnie BRAWO za planowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
co się czepiacie Polacka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
nadin .
(nadins)
Początkujący
jasta102 napisał:
co się czepiacie Polacka?


wiedziałeś co napisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
llendrul napisał:
mam zamiar sie przeprowadzic z oslo do innego miasta, trafilem do kristiansand. calkiem ciekawe to miasto lecz nic nie wiem po za tym , potrzebuje informacji na tematy : cena mieszkan , domow, jakie sa problemy z wynajeciem; jak jest z praca ,a dokladnie budownictwo , kursy jezykowei tam takie.
osoby majace oferty z tymi pytaniami zwiazane prosze o kontakt telefoniczny 41340791 andrzej




czekaj!!! juz dzwonie do ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Czyli rzecz biorąc jestes swierzak jak ta lala
Czyli poprostu szukasz frajera ktory ci wszystko ogarnie?
Ceny mieszkań i domów? A prosze cie bardzo: www.finn.no/finn/realestate/homes/result...;sort=1&keyword=
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
llendrul napisał:
mam zamiar sie przeprowadzic z oslo do innego miasta, trafilem do kristiansand. calkiem ciekawe to miasto lecz nic nie wiem po za tym , potrzebuje informacji na tematy : cena mieszkan , domow, jakie sa problemy z wynajeciem; jak jest z praca ,a dokladnie budownictwo , kursy jezykowei tam takie.
osoby majace oferty z tymi pytaniami zwiazane prosze o kontakt telefoniczny 41340791 andrzej
Kosmita?
pl.wikipedia.org/wiki/Kristiansand
ceny mieszkań np. finn.no, nie jest łatwo wynająć;
z pracą? podobnie jak z mieszkaniem;
kursy językowe na pewno są tam jakieś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Bogdanek14)
Wiking
Cholera, mieszkam w Norwegii od prawie 7 lat i sam wyladowalem w dolku po rozstaniu z Norwezka, bez mieszkania i pracy. A tu daj mi wszystko na talerzu, gdzie praca i mieszkanie, za ile. Pol Polski zjechalo, nie mowiac o Litwie, Estonii, Lotwie i calego swiata, ktory wali drzwiami i oknami. Piekniej byc nie moze. Pozdrawiam. To oczywiscie nie do Ciebie, tylko do czlowieka, ktorego skomentowalas paroma usmiechami, slusznie.
Bogdan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Bogdanek14 napisał:
Cholera, mieszkam w Norwegii od prawie 7 lat i sam wyladowalem w dolku po rozstaniu z Norwezka, bez mieszkania i pracy. A tu daj mi wszystko na talerzu, gdzie praca i mieszkanie, za ile. Pol Polski zjechalo, nie mowiac o Litwie, Estonii, Lotwie i calego swiata, ktory wali drzwiami i oknami. Piekniej byc nie moze. Pozdrawiam. To oczywiscie nie do Ciebie, tylko do czlowieka, ktorego skomentowalas paroma usmiechami, slusznie.
Bogdan
...i polak za granicą wilkiem jak zwykle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok