Czy ktos może wie czy firma zarejestrowana w no musi posiadac jakiegos rodzaju licencje na import towarów z Uii europejskiej -nie chodzi mi o cło bo to jest oczywiste.
16 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Szukasz korzystnego sposobu na wymianę koron norweskich na złotówki i odwrotnie? Walutomat.pl – największa w Polsce internetowa platforma wymiany walut – oferuje profesjonalne i bezpieczne rozwiązanie dla Polaków pracujących lub mieszkających w Norwegii. Dlaczego warto skorzystać z Walutomat.pl? 🔹 Korzystne kursy wymiany – często lepsze niż w bankach i kantorach 🔹 Bezpieczeństwo transakcji – regulowana platforma działająca od 2009 roku ...