Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Robert Kacprowicz andrzej worsowicz Darek Martyna lukasz wolszleger ilona gawron Andrzej ANDRE piotr s Jacek Kowalski marek kosciesza Łomot Skojewski Marcin O Piotr Awdymirzec Kriss76 Media (5274 niezalogowanych)
39 Postów
angelika r
(robal)
Nowicjusz
JAKIEJ MARKI JEST AUTKO I MOZE JAKIES BLIZSZE INFORMACJE?????SZUKAM AUTA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
angelika r
(robal)
Nowicjusz
MI CHODZI NA NORWESKICH BLACHACH.CO TO ZA AUTKO?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
@ @
(majoliwit)
Początkujący
robal napisał:
MI CHODZI NA NORWESKICH BLACHACH.CO TO ZA AUTKO?
poczytaj posty wyżej to się dowiesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
angelika r
(robal)
Nowicjusz
pytanie do HONORATYOSLO jakie masz autko na norweskich blachach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jerzy,Adam Banasiak
(Jurek622)
Wiking
Mam Citroena zx 1997 rej.31.12 przeb.170000 serw.w polsce super utrzymane,kupilem terenowke i tanio oddam w dobre rece,eu do 2011,przeglad ,cena 23500nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Honorata Ryfa
(hondzia)
Wiking
Witam ,mam dwa autka,hiundaya elantre model 1999r.,combi,srebny metalic,radio cd,alufelgi,zadbany,przebieg 146 tys km.oraz opla vectre bialy combi model 2000r.alufelgi,swietny wyglad,polecam,musimy ktores autko sprzedac ,poniewaz maz otrzymal samochod z pracy,pozdrawiam'

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Honorata Ryfa
(hondzia)
Wiking
Witam ,mamy dwa autka Hiunday elantra 1999r.combi ,srebny metalic,alufelgi radio cd,przebieg 146 tys km.oraz opel vectra 2000r.bialy combi,alufelgi swietny wyglad,zdjecia moge wyslac na emeila,to moj adres honorataryfa@wp.pl,piszcie jesli jestescie zainteresowani,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Honorata Ryfa
(hondzia)
Wiking
Witam,mam dwa autka,Hiundaya elantr combi ,srebny rok prod 1999r.oraz opla vectr combi biala,2000 r.switny wyglad,maz dostal autko z pracy wiec musimy jedno sprzedac,pozdrawiam,fotki moge wyslac na emeila,to moj adres poczty honorataryfa@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Najlepiej iść do tego salonu i znimi sie z konsultować napewno go przyjmom spowrotem i to bendzie naj szybszy sposub
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kkkrzysztof)
Wiking
Finansowo najlepiej wyjdziesz sprzedajac go prywatnie np. przez finn.no
Kupujacy najprawdopodobnie bedzie chcial isc z toba do banku zebys przy nim splacila pozyczke, albo w inny sposob przejela "pant" z samochodu.
Jezeli tego nie zrobi to automatycznie przejmie twoj kredyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok