Rozliczenia podatkowe w Norwegii
bez wychodzenia z domu!
Wnioskuj online
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Doradźcie w sprawie wyjazdu - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski Bogdan Lewandowski Stefan Skogmann Ikett Paul Paul Marek Krynicki Daria W. majsterudi Krystian19831 Woch Lukasz-trondh Magda1987888 Kryszak1 (571 niezalogowanych)
6 Postów

(minczin1)
Wiking
Czy możecie wypowiedzieć się na temat:Z uwagi na sytuację w naszym "kochanym" kraju,który doprowadził do tego,że zmuszeni jesteśmy (ja i mąż) postawić wszystko na jedną kartę,a mianowicie plan jest taki-przyjeżdżamy do Norwegii i na miejscu znajdujemy pracę,a nie z Polski na odległość.Są agencje pracy,ale wiadomo .Czy wg Was są szanse?Dodam,że pracowaliśmy już w Norwegii (opieka nad dziećmi i prowadzenie domu oraz budowlanka).A może ktoś pomoże?Przecież też niejeden z Was był w takiej sytuacji.Małżeństwo dojrzałe (45 lat),pracowite i uczciwe.Nie będę pisać czym nas życie doświadczyło,bo nie o to chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Teraz to możecie trochę u Polaków za darmo popracować, pracę warto mieć załatwioną wcześniej by nie było zdziwienia. Ogólnie pracy jest sporo tylko za najniższą a i wymagania językowe (norweski) to podstawa.
I jak narazie to możliwości zarobkowe w Polsce są wysokie i zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Sporo Polonii myśli o powrocie. Jeśli w Polsce teraz nie możecie ekonomicznie dać rady to w Norwegii będzie ciężko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas