Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

dokument syk w adecco - Norwegia

3 Posty
bartek sz
(simba007)
Wiking
witam
czy posiada ktos moze dokument ktory trzeba wypelnic jak sie jest na syku w adecco? bardzo bym prosil o skan na maila bartosz.sztukowski@wp.pl
z gory dziekuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Jesli jest to sykemelding to dostarczasz zwolnienie od lekarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
bartek sz
(simba007)
Wiking
nie, nie chodzi o zwolnienie lekarskie tylko o te 3 dni ktore sie naleza. nie wiem jak w innych firmach ale w adecco oprucz codziennego zameldowania sie telefonicznie trzeba jeszcze taki formularz dostarczyc ktorego nie mam. nie mam tez czasu na to aby udac sie do biura wiec moze ma ktos ten plik i moze mi przeslac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
simba007 napisał:
nie, nie chodzi o zwolnienie lekarskie tylko o te 3 dni ktore sie naleza. nie wiem jak w innych firmach ale w adecco oprucz codziennego zameldowania sie telefonicznie trzeba jeszcze taki formularz dostarczyc ktorego nie mam. nie mam tez czasu na to aby udac sie do biura wiec moze ma ktos ten plik i moze mi przeslac
To jest egenmelding i w każdym normalnym miejscu pracy sekretarka ma gotowy formularz. Przychodzisz do pracy i wypelniasz na miejscu.
A jak nie masz czasu iść do firmy, to napisz maila do biura i niech ci jakaś inna tega głowa wyśle
W wordzie lub PDF . Wypelniasz i odsylasz mailem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
przecież nie musisz już go wypełniać,można to zrobić w piątek...wraz z timką
ważne że poinformowałeś telefonicznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
bartek sz
(simba007)
Wiking
fajnie ze wszyscy radza co i jak, ale ja prosilem o ten druk jezeli ktos ma a nie o dobre rady!!! Myslicie ze nie wiem ze moge isc do biura i wziasc to? poprostu nie moge tego zrobic dlatego mam potrzebe taka aby mi to ktos przeslal. jezeli ktos to ma to prosze o pomoc, a za rady dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
tu masz marudo..

www.pbl.no/no/Dokumenter/Arbeidsgiver/Sy...riftlig-egenmelding/


po za tym dlaczego nie zapytasz swojego konsultanta w adecco co by ci to na email podesłali?
Pracujesz na niego i jest to jego obowiązek....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
To nie maruda, tylko ciemniak.
Miała napisane wcześniej, aby sie skontaktować z adecco w tej sprawie, sekretarka czy konsultant wysłaliby jej ten druk mailem.
Ale czego sie spodziewać po analfabetach wtórnych. Czytanie ze zrozumieniem to jak widać na powyższym przykładzie wielka sztuka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
19sandra94
(19sandra94)
Wiking
Teraz wysyla sie eletronicznie od 22-06
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
19sandra94
(19sandra94)
Wiking
dokument znajdziesz na stronie www.adecco .no /syk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok