Witam, czy ktoś może mnie jutro zawiezc do Oslo Bussterminal ok 13 ze Ski? pomocy moi pracodawcy tez Polacy przed chwila napisali mi maila ,że mam jechac koleją, mam 56 lat, kontakt dobryduszek500@wp.pl lub +48502247403
9 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Østheim Montasje AS jest częścią Østheimgruppen AS. Zatrudniamy około 130 wykwalifikowanych i doswiadczonych ciesli konstrukcyjnych oraz monterow.Østheim Montasje AS jest zorganizowana w trzech obszarach: • Budownictwo (wykonywanie prac stolarskich i innych prac budowlanych) • Wyposażenie sklepów, hoteli i biur • Montaz mebli kuchennych oraz lazienkowych Siedziba główna znajduje sie w Lillestrøm: Rolf Olsens vei 28, 2007 Kjeller. Mamy rowniez ...