Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nauka norweskiego w Warszawie - Norwegia

Czytali temat:
Raizo .... malika a adam hryciuk Jan Kowalski daniel sas Kasia K JasJasnieweski Kowalczyk hei!sandokan ela Przetocka Jajanek97 Ole_Nordmann gryczanekbam TomeczekBBS (1719 niezalogowanych)
3 Posty
gryczanekbam
(gryczanekbam)
Wiking
Cześć! To mój pierwszy post, więc witam wszystkich forumowiczów i od razu mam pytanie-prośbę. Po najbliższych wakacjach jadę do Norwegii. Na początku na trzy miesiące, ale prawdopodobnie zostanę tam na kilka lat. Świetnie znam angielski, bo pracowałem w Londynie, ale chcę poduczyć się też norweskiego w jakiejś stacjonarnej szkole w Warszawie. Ktoś coś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jajanek97
(Jajanek97)
Wiking
Witaj na forum Z tego co się orientuje to w galerii sawa w wawce jest empik school w którym uczą norweskiego. chodziłem do nich na angielski i było ok, więc myślę, że tu też powinni dać radę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
gryczanekbam
(gryczanekbam)
Wiking
Dzięki Ale zależy mi na dość szybkim kursie, żeby najlepiej do wakacji znać już to i owo. Wiadomo, że najwięcej nauczę się na miejscu, ale chcę w Polsce zacząć, bo jeszcze nie stać mnie na norweskie stawki za naukę w tamtejszej szkole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jajanek97
(Jajanek97)
Wiking
kurcze, sprawdz czy tu też dziala opcja fastfleksi czy cos takiego. przy angielskim masz tak ze mozesz pojsc na intensywny kurs i pocisnac material o wiele szybicej, jesli np gdzies wlasnie wyjezdzasz czy cos
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
alamamama
(alamamama)
Wiking
Fast&flexi w empik school dotyczy tylko angielskiego, ale ja bym się nie poddawała, bo sama chodziłam do nich na norweski i w normalnym toku nauki, przez pół roku spokojnie opanujesz podstawy, więc śmiało się zapisuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jajanek97
(Jajanek97)
Wiking
a widzisz... nie wiedziałem w kazdym razie przy angielskim to robo robotę i mozna rzeczywiscie szybko nauczyc sie mowic jesli komus zalezy na czasie. pozdro!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
gryczanekbam
(gryczanekbam)
Wiking
Dzięki za sugestie Fajnie to wygląda. W następnym tygodniu zorientuję się co i jak i rzeczywiście może pójdę do szkoły empiku. Ale nadal czekam na inne sugestie, żebym miał szerszy ogląd sytuacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
TomeczekBBS
(TomeczekBBS)
Wiking
Ja też mogę Ci polecić empik school ze względu na moją siostrę. Sam chdziłem do tej szkoły, bo ona tam uczyła. Nie wyjechałem na stałe do Norwegiki, ale siostra mieszka tu już drugi rok, więc czasem ją odwiedzam i nawet potrafię kupić mleko czy chleb po norwesku, mimo, że w Polsce nie mam kontaktu z językiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok