Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Transport samochodu z norwegii - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Katarzyna Zielińska beneksbaat beneksbaat krzysztof kowal Kasia K Rafał Szewczuk JasJasnieweski Kowalczyk mateusz911 Renata B Maciejb1 Heninger Paweł G (852 niezalogowanych)
13 Posty
Heninger
(Heninger)
Wiking
Witam was forumowicze, mam prośbę!
Mam uziemiony samochód w okolicach Hol, potrzebuje pilnie transportu autka do kraju, wie ktoś może coś o jakichś lawetach (w normalnych cenach) lub może jakiś forumowicz prowadzi tira i wraca na pusto... (najazdy to nie problem załatwi się)
sprawa jest dla mnie bardzo ważna, proszę o kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Heninger napisał:
Witam was forumowicze, mam prośbę!
Mam uziemiony samochód w okolicach Hol, potrzebuje pilnie transportu autka do kraju, wie ktoś może coś o jakichś lawetach (w normalnych cenach) lub może jakiś forumowicz prowadzi tira i wraca na pusto... (najazdy to nie problem załatwi się)
sprawa jest dla mnie bardzo ważna, proszę o kontakt


Proszę, tutaj znajdziesz : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/tr...aczki_+przeprowadzki
Zgłoś wpis
1610 Postów
Maniak
Weź firmę spedycyjną 500€ i masz legalnie a z pseudo przewoźnikami to same problemy na granicach potem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok