Od wczoraj jest darmowy ,,OSLOFJORDTUNEL'' (nr. drogi 23) który kosztował 50kr... Opłaty są skreślone tylko przy bramkach a na innych znakach już nie wiec można pomyśleć, że dalej jest płatny.
9 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Hej.Mam do wynajecia jeden pokoj jednoosobowy w Oslo dzielnica Grorud. Pokoj jak i cale mieszkanie jest w pelni umeblowane. Cena 5500kr za miesiac + prad. Internet w cenie wynajmu. Depozyt 1-miesieczny. Parking przy domu.Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Telefon 45434382.