Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Permitering w Norwegi - Norwegia

Czytali temat:
Rafal_ R6 Anna Bak przemo d krzysztof kowal Zbigniew Karpinski Karol K Kasia K boj fra oszlo Kamil Ka Eneasz Łodyga Hubsonq Josephvol.2 smith (1910 niezalogowanych)
36 Postów
Nowicjusz
Witam. Mógł by mi ktoś przetłumaczyć z grubsza, nie znam norweskiego. Dzięki.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
przemo d
(erdeko)
Wiking
Tak z grubsza to nav przyznał ci dagpenger i masz maksymalna liczbę tygodni czyli. 104 a niżej masz podstawę wyliczenia i twój Intek czyli Zarobki z jakich ci to wyliczyli . Teraz wypełniaj meldekort i ciesz sie norweskim "kuroniem" he
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Nowicjusz
Dzięki. A mógł byś Mi powiedzieć jak to jest odbierane czy przez Giro na pocztę czy przelew na konto? i ile tego wyliczył miesięcznie. Co jaki czas wysyłają pieniądze. Jestem kompletnie zielony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
przemo d
(erdeko)
Wiking
Jeśli maskonów bankowe to musisz podać w nav i wtedy wysyłasz kartę meldunkowa co dwa tygodnie i za te dwa tygodnie masz pieniądze tam wyliczyli ci tygodniówkę 4000 z chaczykiem czyli masz 2razy po cztery tysiaki minus podatekwyjdzie około 6500
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Nowicjusz
Dzięki Wielkie. A Jak w tamtym tygodniu w sobotę wysłałem tą melding kart, to jak myślisz kiedy otrzymam pierwsza kasę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
przemo d
(erdeko)
Wiking
A pieniądze wysyłają zawsze po wysłaniu twojej karty. Meldunkowej czyli wysyłasz naprzyklad w sobotę to w poniedziałek powinieneś mieć pieniądze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Nowicjusz
Ale widzisz pierwsza wysłałem w sobotę ale tydzień temu, a nic od niech nie otrzymałem tylko dzisiaj ten list to widziałeś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
przemo d
(erdeko)
Wiking
Teoretycznie już musiałbyś mieć na koncie. Zaloguj sie na min side na nav i sprawdź. Możesz nie mieć jeszcze zmienionego statusu na arbaidsoker motat dagpenger to nawet trwa do 8 tygodni ale wszystko wyrownuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
przemo d
(erdeko)
Wiking
Czyli pierw byłeś arbaidsoker warunek konieczny do starania sie o dagpenger s dziś dostałeś decyzje ze jestes już na kuroniu i ile ci wyliczyli. Czyli myśle ze pieniądze razem z wyrównaniem dostaniesz po wysłaniu następnej meldekort
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok