Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Znaleziono dokumenty - Norwegia

Czytali temat:
MIROSLAW SZYMANOWSKI Jon Doe Grzegorz ***** Karola 1 Marta F Kasia Tłumacz Kasia K POLSKI Norweg Darek1993 (1168 niezalogowanych)
3 Posty
Liliana 4
(Liliana 4)
Wiking
Czy ktos zna moze pana Roberta Karasek ,znalazlam jego dowod osobisty i nie wiem jak sie z nim skontaktowac . Z informacji z fc wiem ze pracuje w Oslo a ja ten dokument znalazlam w Moss.<prosze pisac na email ewajasmen25@wp.pl .Pilne poniewaz w piatek wyjezdzam do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Liliana 4 napisał:
Czy ktos zna moze pana Roberta Karasek ,znalazlam jego dowod osobisty i nie wiem jak sie z nim skontaktowac . Z informacji z fc wiem ze pracuje w Oslo a ja ten dokument znalazlam w Moss.<prosze pisac na email ewajasmen25@wp.pl .Pilne poniewaz w piatek wyjezdzam do Polski.

Jesli znalazlas go na fb i rozpoznalas na zdjęciu, to chyba nie trzeba byc wybitnie inteligentnym, aby wpaść na pomysł napisania mu wiadomości na Facebooku ?
Nie wiadomo, czy on na to forum zagląda.
"Nie wiem jak sie z nim skontaktować" .... :-/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Liliana 4
(Liliana 4)
Wiking
Na ten pomysl to ja od razu wpadlam nie trzeba byc az tak inteligentnym zeby tego nie wiedziec.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
N N
(Nessen)
Wiking
Poszukaj na gulesider.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok