Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Demonstracja 30.05.2015 przeciwko BARNEVERNET - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
SYRENKA P
(SylviaNG)
Wiking
Chciałam gorąco poinformować, że 30.05.2015 odbędzie się protest przeciw zabieraniu dzieci przez Barnevernet.
Możecie nie dostrzegać ważności tej sprawy, bo niektórzy z was nie mieli z Barnevernet jeszcze do czynienia. Ale lepiej protestować znim dosięgnie was ta tragedia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
SYRENKA P
(SylviaNG)
Wiking
Demonstracja odbędzie się przed Stortinget w Oslo.
Również w każdym kraju na świecie przed Ambasadą Norweską.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Początkujący
piszes powaznie?? zainteresowanie wpisem powala na kolana, chyba ze ja czegos nie potrafie skojazyc.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
Chcialem goraco poinfirmowac ze na zadna demonstracje nie pojde. Z BV mialem do czynienia i bardzo chwale odbieranie dzieci rodzicom co nad swoimi dziecmi sie znecaja, molestuja je, bija i ucza Pana Tadeusza na pamiec. Nie popieram takich rodzicow i syrenki tez nie. Czy w pochodzie dla poparcia pedofili tez idziesz, Syrenko?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
SylviaNG napisał:
Chciałam gorąco poinformować, że 30.05.2015 odbędzie się protest przeciw zabieraniu dzieci przez Barnevernet.
Możecie nie dostrzegać ważności tej sprawy, bo niektórzy z was nie mieli z Barnevernet jeszcze do czynienia. Ale lepiej protestować znim dosięgnie was ta tragedia.


Jest w tym jakaś logika- protest prewencyjnych.
Ja bym zaprotestowal przeciwko lotom na marsa, bo mowi o, że poleco. A komu to potrzebne? A dlaczego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
a to norwedzy organizuja jakis pochod pedofili a zoofile tez moga isc i kazirodcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok