Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karolina Karolina (4259 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jebinie
czy klauzula sumienia pozwala lekarzowi na udzielenie pomocy Panu Papierzowi ?
Panu Kardynałowi, bądź Panu Księdzu
o ile się nie mylę, to nie
ponieważ jest to jawne sprzeciwienie się woli Pana Boga
jeśli Pan Bóg powiedział do Pana Prymasa Polski: Józefie chodź do mnie, Twój czas już nadszedł, chcę abyś wstąpił do Królestwa Mego, to..
Prymas Polski Józef Glemp MU odpowiedział: mam Cię w dupie, zrobię sobie operację by-passów i takiego będziesz mnie już widział
czy tak powinni robić i postępować kanalie w czarnych kiecach i ogłupieni święconą wodą doktorzy....
czy to jest droga do nieba
głoś to durniu
lekarz nie ma najmniejszego prawa sprzeciwiać się woli boskiej wzywającej kapłana do Siebie z tej marnej krainy
do szczęścia wiecznego, które ci pasterze głoszą
to jest wyraz zbydlęcenia, którego nawet komuniści, czy faszyści nigdy nie okazali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
?pelnie funkcje lekarza w Rikshospital
ta jako psycholog prowadzisz terapie dla kobiec po abrcji cierpiacych na PTSD
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
SENTEX napisał:


Zgadzam sie z toba Jasta ,, zaklamanie katolickie najlepiej widac jak sie wejdzie do kosciola katolickiego i spojrzy na te 90% zaklamanych mord w nim, ktore po wyjsciu z niego jakby mogly to by pogryzly bliznich


No,no.... widze,ze zarty sie skonczyly.Na ostro zabraliscie sie z chwastem do walki ze zlem w lonie
Kosciola katolickiego.Zaprawde niezbadane sa drogi i narzedzia jakimi posluguje sie Pan Bog ,aby oczyscic
nasza wspolnote wiernych.Mam nadzieje,ze nie zabraknie wam zapalu i sily w tym dzialaniu.
No coz, zniwo wielkie robotnikow malo,wiec i wasze rece tez sie przydadza.
Co do 90% zaklamanych mord to chyba lekka przesada.Elektorat i czlonkowie Platformy , i owszem do kosciola
chodza , ale na pewno nie jest ich tak wielu.Nie mniej jednaka stanowia ogromne zgorszenie i swoim zachowaniem wprowadzaja zamieszanie w glowach wielu.Stawiaja Panu Bogu swieczke ,a diablu ogarek.Nie zyja wg wiary tylko zostawiaja ja za drzwiami urzedow, w ktorych pracuja.Sa katolikami prywatnie ,w godzinach, ktore sa im wygodne.



„W ocenie Kopacz, decyzja Gronkiewicz-Waltz w sprawie ginekologa została podjęta w zgodzie z Konstytucją. - Znam poglądy pani prezydent, wiem jak gorliwą katoliczką jest, ale wiem, że jest również perfekcyjnym urzędnikiem - podkreśliła Kopacz dodając, że artykuł 7. Konstytucji mówi o zasadzie legalizmu, głoszącej iż urzędnik musi pracować w obrębie obowiązującego prawa.”

Wystarczy tylko przypomniec ,ze najwieksi zbrodniarze nazistowscy i komunistyczni usprawiedliwiali swoje zbrodnie
zasadami legalizmu.Oni tez zostawiali swoja wiare za drzwiami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Polaku !!!
czy też jak tam zwał was marszałek Polski Naczelnik Państwa Piłsudski
ja się pytam
dlaczego tobie sumienie zabrania sztucznie zapłodnić kobietę
bo widocznie Bóg tak chciał, aby była bezpłodna i jest to ingerencja w Wolę Bożą
a jak jakiś katabas zostanie przez Pana Boga zawezwany do siebie do krainy szczęśliwości
i Pan Bóg go namaści chorobą, czasem poważną
to zarówno katabasy jak i konowały z sumieniem zaraz lecą się leczyć i leczą wbrew woli Pana
komu to parchu chcesz wciskać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok