Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
bodys napisał:
zetka napisał:
Dziekuje za to, że ty do nich nie należysz.Zdążyłam już to zauważyć,ze nie którzy czerpią z tego nie opisaną przyjemność.To jest przykre.

Jeżeli Ty też nie uważasz się za zawistną osobę,to w takim razie dlaczego na forum szukasz sposobu na wydarcie kasy od ....
Wydaje mi się,że jednak coś jest na rzeczy,że chłop od Ciebie odszedł...
To nie jest tak.że facet odchodzi od kobiety,bo chce spróbować innej.Problem jest głębszy.Było źle,nie miałaś odwagi sama odejść,bo wygodnie było i zwalasz winę na faceta-bo praca itd...Może pomyśl,co Ty zrobiłaś źle w związku,a nie szukaj pomocy na forum w momencie,gdy facet moczy się w innej...


no i wszystko jasne. Gdybyś jeszcze miała jakieś wątpliwości co do przyczyn rozpadu waszego małżeństwa - zgłoś się do bodysa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
mrówka robotna
(zetka)
Wiking
Zgadzm się z tobą Aneta,widze że następnym razem musze się zgłosić do bodysa on jest ekspertem w tych sprawach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
I pamietaj jeszcze o jednej rzeczy...z chwilą gdy zamieszka z inna kobietą a ona osiaga jakikolwiek dochód to jest on brany pod uwage przy orzekaniu sumy alimentów dla twojego dziecka.On nie moze tłumaczyc sie tym,ze ponosi wszystkie koszty zwiazane z wynajęciem dla nich mieszkania i opłatami.Tutaj jedna znajoma dostała 5500 na corke...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
gargamello napisał:
zetka napisał:
Dokładnie ja jedynie myśle o jego dobru,nie chce aby czuł się gorszy bo czegoś nie ma....Rodzina w tej chwili jest tylko mój syn,a jeszcze mąż niech spada bo jest wstrętny.To on szopki odstawia i mi wylicza ile łaskawie moze mi dać.Co mnie obchodzi że on teraz musi wynająć nowe mieszkanie aby się ulokwać z kochanką.To była jego decyzja .Słyszałam że alimenty są naliczane od dochodu zeszłorocznego,biora pod uwagę zeznanie podatkowe.Porównują mój dochód i jego.Czy to jest prawda?
idz do adwokata a nie ronisz lzy na forum,twoj cyrk to i malpy twoje...

jak możesz chamie takie teksty puszczać kobiecie w potrzebie
co to przyjemne

te ,buroku a po czym cham chama poznaje,ano potym ze sam jest chamem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok