Jestem tu z mężem i dzieckiem i nasze autko z polski,mamy papiery z policji, czy mąz może jeździć tym autem też tylko przez rok,czy wcale??
16 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Witaj, Szukam nowego miejsca do życia i pracy, bo fabuła w Polsce właśnie zakończyła sezon. Kilka słów o mnie; Techniczno-operacyjny człowiek od zadań specjalnych — zawodowo pilnuje, żeby budynki działały, wykonawcy odbierali telefony, a rzeczy oznaczone jako „pilne” nie zamieniały się w katastrofę budowlaną. Doświadczenie zdobyte przy dużych obiektach komercyjnych, środowisku przemysłowym oraz projektach związanych z konstrukcjami ...