Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

PILNE!!!POMOCY!!! chce zamieszkac z dzieckiem w PL - Norwegia

Czytali temat:
D S krzysztof kowal Michal W LukaszC Ce Tomek35 (1780 niezalogowanych)
15 Postów

(berdie)
Wiking
Mam meza norwega i planuje sie rozwiesc. Problem w tym, ze mamy 2 letnia coreczke, ja chce, zeby mala zamieszkala ze mna w Polsce na stale, urodzila sie w norwegii, czy mam jakies szanse? Czy ktos juz to przechodzil? Byla u nas interwencja policji maz mnie zbil ale policja zamknela sledztwo, chce to wykorzystac w sadzie. Martwi mnie to cale status quo ze dziecko urodzone w norwegii powino tam zostac. Malutka jest przywiazana do mnie i do mojej mamy ktora mieszka w polsce i tam spedzila bardzo duzo czasu....blagam niech ktos cos napisze, czy mam szanse z nia zamieszkac w posce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
* *
(321)
Nowicjusz
Adwokat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jedz do Polski i zloz pozew o alimenty a potem o rozwod
w polskim sadzie wygrasz sprawe i ogranicza wladze ojca ,jak zawsze zreszta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
dziewczyno nikomu nic nie mów,tak jak patim powiedział do polski, jak BV dowie się że chcesz dziecko wywieźć to jeszcze ci je odbiorą bo już macie przemoc w rodzinie,przed ojcem dziecka graj ,ze wszystko ok ,i wiej nawet jak byś miała nic ze sobą nie zabrać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
za piętnaście lat pojawi się nowy temat na MN
PILNE!!!POMOCY!!! chce znalezc prace w No
nie znam języka, nic nie umiem po polskich szkołach, ale urodziłam się w Norwegii
i podejmę nad fiordami jakąkolwiek pracę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Dlaczego politi umozylo sprawe???
zrobilas obdukcje jak cie pobil
masz jakies dowody na to???tu masz problem moim zdaniem
gdyby politi stwierdzilo jego wine dostala bys pomoc od panstwa i nie musiala bys uciekac a i fakt faktem adwokat by ci sie przydal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
to jedyne sluszne rozwiazanie. dobry papuga.
kwestia rozowdu przy tzw. "malzenstwach mieszanych" to jest prawny hardkor [szczegolnie w kontekscie niemieckiego i norweskiego systemu opieki nad dziecmi].

ta rosjanka co jej syna zabralo BV i dalo pod opieke Norwego ojca pedofila tez miala adwokata z Norwegi
dobrze ze zwiala do Rosji z synem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
A i jeszcze jedno nie wiem jak tam z jezykiem u ciebie ale jak bys miala problem to nalezy ci sie tlumacz i z tego kazdy moze skorzystac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Przemko napisał:
A i jeszcze jedno nie wiem jak tam z jezykiem u ciebie ale jak bys miala problem to nalezy ci sie tlumacz i z tego kazdy moze skorzystac

do adwokata nie musi wchodzić i już jest przegrana ,na ilu przypadkach chcecie się uczyć ,norgi rządnego dziecka nie wypuszczą ,musi się rozeznać jak to z PL załatwić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(agasand)
Wiking
Hej.

Znam ten temat od podszewki. Jesli dziecko jest narodowosci norweskiej, a ojciec nie ma odebranych praw rodzicielskich i wyjedziesz z kraju bez zgody ojca to Norwegia moze Cie scigac za porwanie.
Jesli policja byla to napewno jest raport.
Adwokat by ci sie przydal, ale sa tez pewne miejsca gdzie mozesz zaciagnac informacji nie placac.

Jakbys potrzebowala informacji to pisz mi na skrzynke, a ja juz praktycznie jestem po tzw. drugiej stronie tego co Ty przechodzisz teraz. Chociaz zostala mi jeszcze jedna rzecz ale narazie sie z tym nie trzeba spieszyc a ja nie mam na to sily
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok