Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Grzegorz Grajewski Szymon Poznań/Oslo Tiesto Tiesto Dariusz Paweł Izka85 Iza Artur sailor77 Mi Mi (2741 niezalogowanych)
1 Post

(Anetka88)
Wiking
witam moze potrzebujesz opiekunki do dzieciaczkow . Obecnie opiekuje sie
chlopczykiem i mamusia placi mi 3 tys miesiecznie
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
agnieszka woloch
(agusia000)
Wiking
czesc czy ty szukasz opikunki do dziecka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ANNA ROJEK
(PoprostuAnia)
Wiking
Cześć dziewczyny słyszałam że polskie nienie za opieke nad polskimi dziećmi liczą sobie od 20-40kr za godzine.Za opieke nad norweskim dzieckiem stawki są troche wyższe 70-100kr za godzine.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Mam kolezanek z Polski i Litwy wszyscy oni pilnują dzieci norweskie i zadna z nich nie miała szans na płatnosc za kazdą godzine , płacą im po 5 000 kor za miesiąc
od 7;00 do 15;00 od 15 tej juz maja dopiero płacone za kazdą godzine
dodatkowo , A z informacyj które oni zasięgali nawet w komunie to wicej nie
realnie dostac dla tego ze przedszkole kosztuje do 16 tej 3 500 kor. Więc
jezeli któras z opiekunek naprawde dobrze zarabia to tylko i wyłacznie
z dobrych chęci rodzinie która daje dziecko do pilnowania i to traktuje jako taka premie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
I che zwrócic uwage na to ze nie kazda mama norwezka zyczy sobie zeby danna opekunka miała jeszcze jakies dzieci dodatkowe do pilnowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
monika robert
(monolit)
Nowicjusz
troszke przesadzilas z ta cena za przedszkole komunalne.
przedszkole kosztuje 2500nok za miesiac.dzieci mozna przyprowadzac od 7 a w niektorych nawet o 6.45 do 17.slyszalam ze niania bierze ok 4000-5000nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
ja mam opiekunke bardzo fajna zreszta dziewczyne i place jej trzy tysiace za dziecko (mam dwuch chlopcow) tyle tu biora opiekunki za calodzienna opieke, a co do przedszkola to zależy w tamtym roku placilismy trzy tys. teraz dostalismy miejsce dla starszego to bedzie 2,5 tys tamto przydzielili nam prywatne a teraz jest z komuny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
Anetko a gdzie ty sie opiekujesz dzieckiem?? u siebie i gdzie ty mieszkasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
ja pilnuje dzieci i dostaje 1000 kr tyg.od 8-16
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sabina SOBEK
(Promyczek 56)
Wiking
Witam moje Panie chcetnie zaopiekuje sie waszymi pociechami teraz w wrzesniu lece do Oslo
Mam 56 lat wesola usmiechnieta ,wychowalam juz 4 wnuczki moje corki narzekaja czasem marudza ze je rozpieszczam Prosz o kontakt osoby zainteresowane chetnie zaopiekuje sie osoba starsza na dojazd lub z zamieszkaniem
j. angielski komunikatywny wszelkie informacje prosze przesylac na email:carla109@wp.pl
odpisze na wszystkie emaile pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok