Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pilnie poszukuję mieszkania / pokoju w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Szymon Poznań/Oslo Robert Golff (544 niezalogowanych)
11 Postów
Karolina Karolina 1234
(Karolina1234)
Wiking
Ludu!!! Jak wyżej... szukamy mieszkania/ pokoju dla 2 osób w Oslo lub okolicach! Pracujemy od niedawna więc w miarę rozsądnej cenie (niektóre tutaj zwalają z nóg) i z możliwością rozlożenia kaucji na raty. Kosmosem jest dla mnie to , że osoba pracująca tu dopiero 2 tydzień ma wyciągnąć np 7000 nok plus 3 miesiące depozytu.Jak macie coś ciekawego to proszę piszcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Karolajna 12345 napisał:
Ludu!!! Jak wyżej... szukamy mieszkania/ pokoju dla 2 osób w Oslo lub okolicach! Pracujemy od niedawna więc w miarę rozsądnej cenie (niektóre tutaj zwalają z nóg) i z możliwością rozlożenia kaucji na raty. Kosmosem jest dla mnie to , że osoba pracująca tu dopiero 2 tydzień ma wyciągnąć np 7000 nok plus 3 miesiące depozytu.Jak macie coś ciekawego to proszę piszcie.
jak to ceny zwalaja z nog??? koszty sa adekwatne do zarobkow!!!! przeliczajac na zlotowki to chyba nigdy nie kupilbym sobie nawet czekolady a auto to ogladalbym juz tylko z zewnatrz.....
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom_i_mie...ajem_mieszkania.html
dzown teraz... nie za tydzien... nie wieczorem.... nie jak maz wroci z pracy.... juz teraz, dzwon!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Karolina Karolina 1234
(Karolina1234)
Wiking
Też mam to ogłoszenie, tarabanię tam już od 2 h . no i ktoś chyba miał nawał zainteresowanych wiec wył. komórkę ;0 a szkoda oferta ciekawa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Karolina Karolina 1234
(Karolina1234)
Wiking
Może też będę taka cwana po przepracowaniu paru miesięcy, narazie to tylko 2 tyg więc cięzko wyłożyć 3 miesięczną kaucję!!! I jak coś to prosiłam o pomoc a nie zbędne komentarze....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Karolajna 12345 napisał:
narazie to tylko 2 tyg więc cięzko wyłożyć 3 miesięczną kaucję!!! I jak coś to prosiłam o pomoc a nie zbędne komentarze....
sama skomentowalas swoj post ze drogo wiec ja chcialem Ci tyko uswiadomic ze Twoj sufit jest Nasza podloga... i nie musisz nam tego uzmyslawiac bo kazdy doskonale wie ze poczatek w Norge jest extremalnie droga impreza!!!
informacja ze 7k na miesiac to max byla wystarczajaca.... niemniej jednak powodzenia i wyluzuj... jest juz weekend )

Karolajna 12345 napisał:
Może też będę taka cwana po przepracowaniu paru miesięcy
no po paru miesiacach zlagodniejesz i nie bedziesz sie juz tak obrazac o byle co buzka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Karolina Karolina 1234
(Karolina1234)
Wiking
Hehehe, może trochę za ostro to napisałam. Czas mnie goni stąd te nerwy Masz rację jest week -więc reset Udanego melanżu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
michal ...
(wyspiarz30)
Wiking
7 tys za pokoj boze ceny sa straszne to jednak ja mam dobrze za kawalerke place 5 ipol tys za miecha ze wszystkim
no ale przydal by sie ktos do towarzystwa bo sam w 4 scianach to jak w wiezieniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
wystarczy wyjechać z Oslo -to nie takie straszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok