Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Vidaregåande skole - informacje. - Norwegia

Czytali temat:
Ewa Adam (987 niezalogowanych)
4 Posty
Aleksandra Brzezińska
(PsychoEm96)
Wiking
Tak jak w tytule, potrzebuje paru informacji na temat VGS (Vidaregåande skole). Będę chodzić od 16 sierpnia 2012 roku do Haram Vidaregåande skole - jest to szkoła w Brattvåg - nie daleko Ålesund.

Wiem kiedy jest rozpoczęcie roku, co trzeba kupić samemu a co nie itp. - czytam na stronie szkoły.
Ale mam pytanie co do pierwszego dnia szkoły, jak wygląd, ile mniej więcej trwa, czy tak jak zawsze cały dzień czy pół. Wiem też że nie trzeba na galowo itd. jak w Polsce bo mieszkam już trochę w Norwegii i wiem to i owo, ale interesuje mnie właśnie jak wygląd pierwszy dzień szkoły w Vidaregåande skole.

Prosę o pomoc

+ Strona szkoły dla ciekawych: www.haram.vgs.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Ewelina F.
(eweluuusiaaa)
Wiking
u mnie to wygladalo tak ze przyszlam pod szkole i avd leder mnie pytal o imie i naziwsko i zaprowadzili mnie do sali konferencyjnej i wydzielali klasy i mowili gdzie isc. no i w tej klasie nauczyciel rozdal plan lekcji pogadal o zasadach, oprowadzil po szkole w moim przypadku zahaczylismy o kuchnie jeszcze itd.. w zaleznosci od kierunku. ogolnie to trwalo moze max 2 h. na nastepny dzien byly rozmowy jakie przedmioty lubisz, jakie oceny mialas, czemu wybralas taki kierunek itd itd..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Aleksandra Brzezińska
(PsychoEm96)
Wiking
Dziękuje za informacje, bardzo mi pomogły, zawsze się denerwuje przed pierwszym dniem szkoły . Jeszcze raz dziękuje ślicznie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok