Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Magda Yobi (3504 niezalogowanych)
7 Postów
natalia fornal- Hudak
(nastka_75)
Wiking
marianek73 rozumiem ze mieszkasz W Bergen))))?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Dzieki Bogu nie.....
wystarczy,ze bywam tam dosc czesto od kilku juz lat.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
natalia fornal- Hudak
(nastka_75)
Wiking
wiesz jak taka wigotność dobrze wpływa na cerę)) Nie wiesz co tracisz)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
ja wiem na co dobrze wpływa wilgotnosc i czemu najlepiej słuzy....
i napewno nie myslimy o tym samym, no chyba ze w twoich stronach to sie cera nazywa.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Joanna Hołdyńska
(asia77.02)
Wiking
hihihihiii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
natalia fornal- Hudak
(nastka_75)
Wiking
Trochę inaczej, ale tez zaczyna się na c...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marta Andruszkiewicz
(tusiek1985)
Wiking
I jak przygotowania do przeprowadzki? Ja też już na początku stycznia jadę razem z dzieciakami do męża, wysyłanie rzeczy w toku, a jest tego baaaardzo dużo majątek nas to będzie kosztowało, ale najważniejsze, że w końcu razem będziemy Dzieciaki już nie mogą się doczekać wyjazdu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Joanna Hołdyńska
(asia77.02)
Wiking
Witam
A mogę spytać w jakim wieku dzieci? Moje córki mają 6 i 12 lat no i czekamy na zakączenie roku szkolnego. Z przygotowan to narazie robe liste rzeczy które trzeba kupić i zabrac - no uzbierało sie trochę ąz się przeraziłam a meble zostają. Acha i teraz zaczynam załatwiać sprawy z paszportem i wszystkimi badaniami dla psa. Dla mnie czas ciągnie się niemiłosiernie,to będzie chyba najdłuższa zima - czekając na ten wyjazd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marta Andruszkiewicz
(tusiek1985)
Wiking
Moje dzieciaczki mają 6 i 3 latka, więc nie musimy czekać do końca roku szkolnego Jak narazie pakujemy rzeczy i wysyłamy pocztą to co najważniejsze 9oczywiście chłopaki pakują zabawki ) ile się uda tyle zapakujemy w samochód, meble zostają, pieska też niestety zostawiamy ;( Zaczynam sie już coraz bardziej bać tej przeprowadzki, ale mam nadzieję, że wyjdzie nam to tylko na dobre.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
tusiek1985 napisał:
Moje dzieciaczki mają 6 i 3 latka, więc nie musimy czekać do końca roku szkolnego Jak narazie pakujemy rzeczy i wysyłamy pocztą to co najważniejsze 9oczywiście chłopaki pakują zabawki ) ile się uda tyle zapakujemy w samochód, meble zostają, pieska też niestety zostawiamy ;( Zaczynam sie już coraz bardziej bać tej przeprowadzki, ale mam nadzieję, że wyjdzie nam to tylko na dobre.

Piesek niczym mebel..

.. .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok