Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

PODROZ BUSAMI Z I DO OSLO TORP - Norwegia

Czytali temat:
(1156 niezalogowanych)
6 Postów
nelly })i({
(norwegian)
Wiking
witam, chcialam ostrzec wszystkich polakow podrozujacych z polski do oslo torp, jesli nie macie zamowionego transportu z oslo torp do drammen lub oslo to UWAZAJCIE na BOGDANA I JEGO SYNA, ludzie ci sa bezwzgledni, podrozujacych wciagaja do swoich busow niemalze sila a jesli ktos nie chce jechac z nimi to rzucaja mocnymi wyzwiskami, NIE POLECAM TYCH PRZEWOZNIKOW I RADZE NA NICH UWAZAC, mowie to po wlasnym doswiadczeniu, ZDECYDOWANIE POLECAM KIEROWCOW DARKA I MIRKA, KTORZY SA KULTURALNI, NIE BIORA NIKOGO NA SILE DO SWOICH BUSOW NAWET JESLI SIE ICH ZAREZERWOWALO, SA TO LUDZIE NA KTORYCH ZAWSZE MOZNA POLEGAC, ZAWSZE UTRZYMUJA KONTAKT TELEFONICZNY, DOJAZD NA I Z LOTNISKA JEST PEWNY, MILY I BEZPIECZNY !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
co ty chcesz od bogdana? czemu sie go czepiasz? wlasnie z nim podruzuje sie bespiecznie i wygodnie. czeka na nas przy wyjsciu i dowozi na adres, raz nawet politi zasadzili sie na niego to wybrnal s sytuacji, dal w boczna droge i tylki nam uratowal, tylko heniek guza se nabil jak po polnej drodze bogus pomykal, ale byl ubaw. a potem se flaszeczke rozpilismy na to konto co z torby takiej paniusi pozyskalismy, niech ma nauczke bo do bogusia sie czepiala ze jakies poscigi wyprawia. ceny tez ma dobre i pod dom zawozi, czasem tylko jakiegos panoczka albo damulke skasuje grubiej, ale nas swoich po domowemu traktuje, a i na piwko w busiku oko przymknie jakes swojak. wiec facet nie zachwalaj tu jakichs mirkow i innych bo my wiemy co dla nas dobre.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Alfred, mam nadzieję (chociaż to podobno matka głupców), ze ten post napisałeś tylko tak.......
Żarty sobie robisz?
Bo w przeciwnym wypadku, to jak tu nie wstydzić się ,że jestem Polką...........???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
a co norwegian zaczal, reklame dla darka i mirka robic, i nie badz taka wstydliwa, bo na ulicy to ja za was sie wstydze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Elunia Nowak
(elunia72)
Wiking
To teraz widac jaki burak z ciebie ,,,dzieki wielkie za takie atrakcje,zeby nie ta flaszka i przymykanie oka na to piwko to pewnie bys był nie zadowolony,pelna kultura,widac,ze cie z buszu wypuscili,co mamusia pozwolila do Norwegi wyjechac i myslisz,ze jestes panem???wiesz co w d...e byles i g...o widziales!!!!!Oto mętalnosc polaczka za granica
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
elunia72 napisał:....Oto mętalnosc polaczka za granica
OTO .... przyganiał... KOCIOŁ... GARNKOWI...
No właśnie ...MENTALNOŚĆ... mentalnością ... a bezpodstawna złośliwość ...złośliwością...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Ja korzystałem kilka razy z transportu Darka i jestem BARDZO zadowolony z jego transportu.polecam.Natomiast p.Bogdan ???hmmm ,nigdy z jego usłóg nie korzystałem to ciężko mi coś powiedzieć aczkolwiek wiele o nim słyszałem.pozdro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
elunia72
To teraz widac jaki burak z ciebie ,,,dzieki wielkie za takie atrakcje,zeby nie ta flaszka i przymykanie oka na to piwko to pewnie bys był nie zadowolony,pelna kultura,widac,ze cie z buszu wypuscili,co mamusia pozwolila do Norwegi wyjechac i myslisz,ze jestes panem???wiesz co w d...e byles i g...o widziales!!!!!Oto mętalnosc polaczka za granica

fafarafa........ elunia72 to jakas wielka dama, moze nawet polska ksiezniczka, jakiego wyszukanego slownictwa uzywa, jak pieknie i poprawnie pisze po polsku . wstyd mi ze " w d...e bylem i g...o widzialem!!!!!" widocznie slabo sie rozejrzalem ( wiecie jak to polaczek - buraczek ), ale ona wielka dama bedac tam zapewne widziala duzo wiecej niz ja. poprosmy ja niech nam opowie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Co by nie gadał alfredzie to smród piwa jest charakterystyczny + wódka wypita przed wejściem do samolotu(bo to też jest wśród nas normalne) + papierosek i zbiera się człowiekowi na rzyganie w takim busie. I widać że Ci imponuje ten koleś z tego busa!!!Wszystko jest do czasu,jak to mówią.No to miłych i z atakcjmi podróży życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Do alfreda
Reklamę to zrobiłeś sam sobie.....
Oj, nie chciałabym siedzieć przy Tobie w samolocie (podzielam zdanie retier1)
Fuj.........już mi się robi nie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok