Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
7505011769 (1148 niezalogowanych)
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
a i nikomu tutaj nie zazdroszcze że wozi jedzenie z Polski, tu jest nad czym zapłakać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
ulv7dwa- to jest forum, i nie traktuje tego jak jakąś mądrą księgę co na wszystko ma odpowiedź-- skoro ty tak to już twoja sprawa... doświadczenia mam takie jakie mam, na pewno nie zrobie tak jak autor tego wątku... i różnych innych rzeczy tylko dla tego że ktoś tu tak napisał.. Zawsze robię swoje i tak będzie. ci którzy twierdzą inaczej i pasuje im to niech dalej pchają ten kamień Syzyfowy pod górę , przecież tak musi być bo nie da się inaczej-- a już na pewno w Norwegii hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ulv tez ulv
(ulv7dwa)
Nowicjusz
powiatowy myśliciel napisał:
a i nikomu tutaj nie zazdroszcze że wozi jedzenie z Polski, tu jest nad czym zapłakać...


ano ... pomijajac juz kwestie jak lubi sobie czlowiek zyc, czy tak aby miec cos z tego zycia czy tez oszczedzajac na kazdym najmniejszym wydatku i odmawiajac sobie, prawie, wszystkiego ...

gdyby sobie kupic w najblizszym spozywczym sklepie ziemniaczki, jakis np. ogorek w sloiczku, taka np. porcje svinekotlett, paczke makaronu ... ugotowac sobie jednorazowo obiad ... to wyjdzie, jakies razem, moze okolo 30 - 35 koron ... ?

wiec ... i tu zgadzam sie zupelnie ... po co wozic te ciezkie kiogramy miesiwa ?? gdyby rozlozyc koszt zakupu, podrozy, paliwa, pradu zamrazalki itp. ... to czy jest to faktycznie taniej ?

nie wiem, nigdy nawet nie staralem sie tego dokladnie wyliczac bo jak dla mnie rachunek od razu skazany na niepowodzenie...

ale, jesli jednak dla kogos to jest oplacalne lub to, zwyczajnie, lubi ... to - co mnie to, tak naprawde, obchodzi ? noo... nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
i jeszcze raz

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ulv tez ulv
(ulv7dwa)
Nowicjusz
powiatowy myśliciel napisał:
ulv7dwa- to jest forum, i nie traktuje tego jak jakąś mądrą księgę co na wszystko ma odpowiedź-- skoro ty tak to już twoja sprawa... doświadczenia mam takie jakie mam, na pewno nie zrobie tak jak autor tego wątku... i różnych innych rzeczy tylko dla tego że ktoś tu tak napisał.. Zawsze robię swoje i tak będzie. ci którzy twierdzą inaczej i pasuje im to niech dalej pchają ten kamień Syzyfowy pod górę , przecież tak musi być bo nie da się inaczej-- a już na pewno w Norwegii hahahaha


a widzisz, co do -jakby- drugiego Twego watku wypowiedzi zgadzam sie prawie, ze ...
life is brutal, jest tak jak sobie decydujesz, kto pod jakimkolwiek wzgledem silniejszy ten ma lepiej i ... tak jest, prawo natury w pewnym sensie, bez uzalania sie nad tymi, ktorym nie wyszlo, niestety ... trudno

ale ... part one ... to jest forum - jestes, zarejestrowales sie, piszesz w watkach ... zadna to madra ksiega off course, niejednokrotnie powtarzam aby traktowac jakiekolwiek forum, w ogole internet jako globalna siec komunikacji, bez wiekszego zaangazowania emocjonalnego ... niemniej, jesli juz cos sie gdziekolwiek cos pisze jak tu, to pisac tak jak sie mysli na bazie wlasnych doswiadczen... to byc moze uchroni niejednego przed bledna decyzja, niejednokrotnie, zyciowa... poprzez samo wstawianie glupich komentarzy zbyt szybko szufladkuje sie uzytkownik sam jako nie wart jakiegokolwiek powazania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
pisze się nie jednokrotnie, nie tylko ja zresztą... ale my już jesteśmy takim narodem że ciężko cokolwiek komuś przygadać i do tego trzeba się przyznać niestety

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ulv tez ulv
(ulv7dwa)
Nowicjusz
dobre jest WWO... a Eldo znasz ?






Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Loodzie(!).. Loooooodzie!!!.. a czamu Wy jeszcze nie spicie?.. Liste czytacie, czy co?..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ulv tez ulv
(ulv7dwa)
Nowicjusz
nooo... pijemy jeszcze herbatke, przy np. Discovery
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zajefajnie.. hehe.. a Ja tu need no education
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok