Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

poszukuję firmy ktora mi pomoże rozgłosnic sprawę - Norwegia

Czytali temat:
(381 niezalogowanych)
27 Postów
marzena grzegorczyk
(mania1233)
Wiking
Witam
Poszukuję firmy która pozwoli mi rozgłosić sprawę nieuczciwego pracodawcy . Chodzi mi jak sami wiecie po moich pisanych postach o firmę Norweską ale dokładnie to o pośrednika polaka. pisałam do takiej pani Zalewskiej ,pisała ona kilka artykułów o nieuczciwych pracodawcach w Norwegii ,ale ona czeka na większa liczb osób oszukanych ,żeby zając się taką sprawą . Przesłałam jej wszystkie meile i rozmowy z polskim jak i norweskim pracodawcą to powiedziała ze jest w szoku. Ja wracam do tej sprawy bo wiem że mąż został oszukany i to nie tak powinno wszystko wyglądać a adwokat jak wyjechaliśmy do Polski to zamiast nam pomóc to trzymał stronę Norwegów. Proszę o pomoc lekarz który prowadził męża w Norwegii powiedział że mu się należała renta że gdybyśmy zostali albo po świętach bożego narodzenia wrócili to pomógłby nam wszystko załatwić ,bo rozmawiał z takim naszym znajomym w Lillehammer. Ja już całkiem zgłupiałam . Nie chodzi mi już w tej chwili o jakiekolwiek pieniądze a wiem że mogłabym sporo jeszcze odzyskać tylko o sam fakt , chcemy tylko niech pośrednik poniesie jakaś kare . Może na forum jest ktoś jakis adwokat albo ktoś kto zna sie na przepisach Norweskich i doradzi mi co dalej z tym zrobić Prześle tej osobie to co posiadam na poczcie bo nic nie usunęłam ,bynajmniej z tych ważniejszych meili.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Marzena
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Nie znam szczegółów związanych z pracą twojego męża, ale jeśli został zwolniony, to przysługuje mu darmowy adwokat. Mój mąż z usług takiego właśnie korzysta, a wcześniej jeszcze kontaktował się ze związkami zawodowymi, gdzie mają pracowników polskojęzycznych, ale to niewiele dało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok