Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Odprawa - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
Krzysztof Jaskolski
(disco1972)
Wiking
Witam mam pytanie pracowałem przez 3 lata w norwegi od marca 2010 jestem na permiteringu od 1 lipca miesięczne wypowiedzenie nie wiem na co mogę liczyć czy należy mi się jakaś odprawa?Teraz Szukam pracy jako spawacz chętnie przyjmę jakąś oferte pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Siurrr... mozesz liczyc na odprawe celna, tuz przed wejsciem na poklad samolotu... Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Sethur, mielismy nie byc złosliwi. Dlaczego nie napisales chłopakowi, ze za przepracowanie w Norwegii całego roku nalezy sie odprawa? Ale trzeba spełnic warunki, np. kwota feriepenger nie moze byc wyzsza niz 10% sumy bazowej, jezeli jest wyzsza, to automatycznie kwota odprawy spada do 15% rocznego dochodu z podstawy, co rok ta kwota podwyzszana jest o 1 %. Ponadto, jezeli pracownik przebywal na permitteringu dłuzej niz 60% rocznego czasu pracy i wypłacano mu powyzej 60 % stawki, to wtedy pod uwage brane sa dni chorobowego z calego okresu podatkowego.
Disko1972, mysle ze po plecach na odchodne cie tez poklepią.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Krzysztof Jaskolski
(disco1972)
Wiking
Dziękuje ci za odpowiedż z tego co widzę że są jakieś szanse ale okaże się po miesiącu czy wypłacą? Jak nie to będzie odprawa CELNA Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
No spoko spoko, trza sobie pomagac, prawda? A jak by ci nie przysłali giro utbetaling z odprawą mailem, to wtedy zgłos sie do odprawy on line, na temat tych odpraw jest duzo w internecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
...juz mi kuchnia zlosciwosc insynuuje.. Heil Hilton!

Powodzenia disco 1972...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok