Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z przelewem zagranicznym - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Kawka JU Frankowski Zbigniew Karpinski mart enty N O G123 G-321 Kol100 Ruski Skowron Marcin Riggman MateuszH21 (996 niezalogowanych)
1 Post
Joanna1982
(Joanna1982)
Wiking
Witam.Mam problem z wysłaniem pieniędzy ze SpareBank do Polski .Przelew z konta SpareBank na inne norweskie bezproblemu .Wprowadziłam i zapisałam nr konta Polskiego . Jak już wpisuje engangskode i nr.personalny to znów wraca mi go do kodu i ponownie nr person.i tak w kolko .Czy miał ktoś taki problem ?Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marcin Kawka
(Marcinek1)
Wiking
Witam ja miałem podobny problem ale się udało, trzeba próbować aż do skutku, wyglądało to w ten sposób jakby serwery były przeciążone i musiałem operacje zaczynać od nowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marcin Kawka
(Marcinek1)
Wiking
Ale mam teraz inny problem, i pytanie czy sparebankenvest może od tak sobie zamknąć nam konto ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Marcinek1 napisał:
Ale mam teraz inny problem, i pytanie czy sparebankenvest może od tak sobie zamknąć nam konto ?

Ja tak sie czasem zastanaawiam czy wy co piszecie te wasze problemy egzystencjonalne to chyba powinniscie do zrodla a nie na forum, kto ma wiedziec lepiej niz sam bank czy konto trzeba zamknac czy nie

www.spv.no/kundeservice
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok