Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjazd do Norwegii z rodziną - Norwegia

Czytali temat:
mart enty G123 G-321 nana80 Mariusz1993 Bartek Mazurek fornakter (1089 niezalogowanych)
2 Posty
fornakter
(fornakter)
Wiking
Cześć.
Byłem w zeszłym roku w Norwegii, fajne zarobki, piękne widoki ale rodzina daleko
Chcielibyśmy w tym roku wyjechać z rodzinką na 6-7 miesięcy z ewentualnie możliwością tam pozostania (ale nic na siłę).
Sprawa wygląda tak, że byśmy oczywiście musieli wynająć mieszkanie co najmniej 3 pokoje.
Jesteśmy pracowici, mamy doświadczenie w pracy w sklepie na różnych stanowiskach. Niestety jak się domyślam, te doświadczenie ciężko przełożyć do Norwegii bo nie znamy języka.
Czy jest szansa na to, żeby znaleźć pracę, w której język Norweski nie będzie niezbędny, dla 2 osób i wynająć takie mieszkanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
fornakter napisał:
Cześć.
Byłem w zeszłym roku w Norwegii, fajne zarobki, piękne widoki ale rodzina daleko
Chcielibyśmy w tym roku wyjechać z rodzinką na 6-7 miesięcy z ewentualnie możliwością tam pozostania (ale nic na siłę).
Sprawa wygląda tak, że byśmy oczywiście musieli wynająć mieszkanie co najmniej 3 pokoje.
Jesteśmy pracowici, mamy doświadczenie w pracy w sklepie na różnych stanowiskach. Niestety jak się domyślam, te doświadczenie ciężko przełożyć do Norwegii bo nie znamy języka.
Czy jest szansa na to, żeby znaleźć pracę, w której język Norweski nie będzie niezbędny, dla 2 osób i wynająć takie mieszkanie?
Skoro już tu byłeś, to masz jakieś tam kontakty i dlatego też proponuję najpierw od tego momentu, rozpocząć swoją dalszą przygodę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
fornakter
(fornakter)
Wiking
Problem w tym, ze tam pracowałem w budowlance i nie byłoby pracy dla kobiety. W dodatku to północ Norwegii i zimno
Wolałbym środek Norwegii albo oczywiście południe, ale zgaduje, ze na południu najciężej o prace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok