Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Nawiążę współpracę z osobą chętną na sprzedaż okien PVC - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński mart enty boj fra oszlo G123 G-321 marcin111111 Riggman Maciej Spychała (1599 niezalogowanych)
4 Posty
marcin111111
(marcin111111)
Wiking
Dzien dobry,
nawiążę współpracę z osobą lub firmą chcącą być przedstawicielem lub dealerem okien PVC na terenie Norwegii. Profil 6 komorowy, pakiet 2/3 szybowy itp. Wiecej szczegołów na pw
Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
szukasz tylko w polsce?
Zgłoś wpis
4 Posty
marcin111111
(marcin111111)
Założyciel MN
Gdzie mieszka dana osoba jest nam obojetne, byle znala jezyk, byla chlonna wiedzy.
Chcemy sprzedawac w Nowegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
marcin111111 napisał:
Gdzie mieszka dana osoba jest nam obojetne, byle znala jezyk, byla chlonna wiedzy.
Chcemy sprzedawac w Nowegi.



...jezeli jest wam obojetne...gdzie...to pomysl dlaczego np.bulgarskie czy rumunskie okna nie sa tutaj sprzedawane...albo polskie ciastka,piwo,gałęzie,mech...oj długo by tłumaczyć nieznającemu rynku,ceł,podatków wszelakich...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
marcin111111 napisał:
Gdzie mieszka dana osoba jest nam obojetne, byle znala jezyk, byla chlonna wiedzy.


Trochę dziwne. Dlaczego Ty nie znasz języka i nie jesteś chłonny wiedzy?

marcin111111 napisał:

Chcemy sprzedawac w Nowegi.


W Nowegii?
Do tego jesteś nieuważny. Jak zaufać na odległość żeby wejść we współpracę?

Jak zacząć współpracę online z kimś kto od początku niestety wydaje się być nierzetelny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marcin111111
(marcin111111)
Założyciel MN
W Polsce jest problem z pozyskaniem osoby znajacej jezyk norweski, stad pomysl pozyskania osoby ktora najlepiej by mieszkala w NO.

Ktoras z osob wypowiadajacych sie zarzucila mi brak znajomosci np procedur celnych- skad pewnosc ze nie wiem jak to wyglada i czy czasem nie mam z tym na codzien do czynienia?

Szukam osoby rzetelnej chcacej zarobic i isc w zyciu do przodu a nie wiecznie niezadowolonej. Osoba ta mogla mieszkac w NO ale wrocic do kraju z roznych wzgledow, jednak znajac jezyk i majac otwarty umysl jest ona dla mnie cenna. Wszystkiego idzie sie nauczyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
marcin111111 napisał:
W Polsce jest problem z pozyskaniem osoby znajacej jezyk norweski, stad pomysl pozyskania osoby ktora najlepiej by mieszkala w NO.
Ktoras z osob wypowiadajacych sie zarzucila mi brak znajomosci np procedur celnych- skad pewnosc ze nie wiem jak to wyglada i czy czasem nie mam z tym na codzien do czynienia?
Szukam osoby rzetelnej chcacej zarobic i isc w zyciu do przodu a nie wiecznie niezadowolonej. Osoba ta mogla mieszkac w NO ale wrocic do kraju z roznych wzgledow, jednak znajac jezyk i majac otwarty umysl jest ona dla mnie cenna. Wszystkiego idzie sie nauczyc.


Tak, czy siak, z plastikami tu nie poszalejesz.
Drewniane, to może jeszcze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Ja moglbym pohandlowac ale kiepsko znam sie na oknach jak i na calej budowlance. Mam swoje dostawczaki i dosc duze doswiadczenie w sprzedazy tutaj w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok