Witam serdecznie. Mam pytanie ile razy w Norwegii pracodawca firma norweska może przedłużać Umowę o pracę (6miesięcy) .Dostałem już dwie umowy na 6miesięcy i zastanawiam się kiedy dostanę Umowę na stałe.
3 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...