Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zdrowie - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty Riggman Arturr94 Wojtek 1977katowice tomklein anacanelaz (1024 niezalogowanych)
6 Postów
Wojtek 1977katowice
(Wojtek 1977katowice)
Wiking
Witam serdecznie. Mam pytanie ile razy w Norwegii pracodawca firma norweska może przedłużać Umowę o pracę (6miesięcy) .Dostałem już dwie umowy na 6miesięcy i zastanawiam się kiedy dostanę Umowę na stałe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Wojtek 1977katowice napisał:
Witam serdecznie. Mam pytanie ile razy w Norwegii pracodawca firma norweska może przedłużać Umowę o pracę (6miesięcy) .Dostałem już dwie umowy na 6miesięcy i zastanawiam się kiedy dostanę Umowę na stałe.
Moim zdaniem z własnego doświadczenia wiem iż lepiej mieć umowę czasową i to nawet 10 po kolei niż jedną bezterminową. Ponieważ w czasowych, pracodawca nie może zwolnić tak sobie bez konsekwencji musi czekać do końca danej czasowej umowy.
Natomiast przy umowie bezterminowej, może praktycznie już na drugi dzień, wystawić pismo zwalniające pracownika bez podania konkretnej przyczyny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Wojtek 1977katowice napisał:
Witam serdecznie. Mam pytanie ile razy w Norwegii pracodawca firma norweska może przedłużać Umowę o pracę (6miesięcy) .Dostałem już dwie umowy na 6miesięcy i zastanawiam się kiedy dostanę Umowę na stałe.

Dopoki nie zakuminukujesz swojemu pracodawcy ze chcesz pracowac tu na stale to Ci nie da pracy na stale

Wiesz dlaczego dinozuary wyginely....bo sie nie umialy komunikowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok