Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nav - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty Simonx2110 ------------ diab Debicki lojd13 Justyna Szydłowska dorotakreta (997 niezalogowanych)
3 Posty
Wiking
Hej, ile mam maksymalnie czasu do złożenia wniosku o dagpenger po odejściu z pracy? Wiem że po 2 miesiącach dopiero można złożyć wniosek gdy samemu się odeszło. A ile mam maksymalnie czadu do złożenia wniosku?? Mogę zaczekać rok lub 2?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman) Online
Wyjadacz
nie wiem skad masz takie info ze 2 miesiace czekac trzeba. Ja jak sie zwolnilem w 2020 i aplikowalem o dagpenger w pierwszy dzien jak sie zwolnilem tyle ze trzeba sie zarejestrowac jako bezrobotny na stronie, wypelnic cv i wysylac meldekorty co 2 tyg. Do tego aplikowalem odrazu, dostalem info ze jest 12 tyg karencji( teraz jest 4,5 mies) i wtedy dostajesz zasilek. karencja sie wlicza do okresu wyplaty czyli jak masz np 104 tyg to minus 18 tyg kary

Co do maksymalnego okresu to byloby dla ciebie nieoplacalne bo nav oblicza zasilek od momentu aplikowania a jak masz pustke w dochodach do momentu aplikowania to realnie zmniejsza Ci to podstawe dzienna zasilku czyli tzw dagpengersats

Mysle ze tu Galkowska by pomogla bo ona bardziej oblatana w te klocki ale ja pisze tylko z wlasnego doswiadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok