Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Druk EUR1 - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty N O helmett Piotr1978 Riggman (3253 niezalogowanych)
7 Postów
helmett
(helmett)
Wiking
Potrzebuję drug EUR1 pr,y wywiezieniu auta z NO do polski. Gdzie taki mogę załatwić?
Wystąpiłem do wv ale przysłali mi coś innego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
helmett napisał:
Potrzebuję drug EUR1 pr,y wywiezieniu auta z NO do polski. Gdzie taki mogę załatwić?
Wystąpiłem do wv ale przysłali mi coś innego.
To może wejdź na stronę urzędu celnego /tego norweskiego/ i tam wypełnij przez net. Ewentualnie ściągnij na pendriv i wydrukuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
nic dziwnego, osoby fizyczne nie mogą się posługiwać tym drukiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
nic dziwnego, osoby fizyczne nie mogą się posługiwać tym drukiemCo za totalna bzdura. Ten druk jest ogólnodostępny i bez problemu do ściągnięcia z norweskiej strony internetowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
helmett
(helmett)
Wiking
Na jakiej stronie to znajdę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
helmett
(helmett)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bg38 napisał:
nic dziwnego, osoby fizyczne nie mogą się posługiwać tym drukiemCo za totalna bzdura. Ten druk jest ogólnodostępny i bez problemu do ściągnięcia z norweskiej strony internetowej.


Na jakiej stronie to znajdę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
informację o tym, kto może posługiwać się tym dokumentem znajdziesz na stronie altinn.no
pisze tam "Alle eksportører og deres representanter (transportører/speditører mv.), unntatt privatpersoner, kan benytte skjemaet. Du må ha rollen.." Tak ja widzisz tylko wyspecjalizowane firmy mogą posługiwać się formularzem EUR1 (tutaj nazywa się on varesertifikat EUR.1)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
informację o tym, kto może posługiwać się tym dokumentem znajdziesz na stronie altinn.no
pisze tam "Alle eksportører og deres representanter (transportører/speditører mv.), unntatt privatpersoner, kan benytte skjemaet. Du må ha rollen.." Tak ja widzisz tylko wyspecjalizowane firmy mogą posługiwać się formularzem EUR1 (tutaj nazywa się on varesertifikat EUR.1)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
helmett
(helmett)
Wiking
bg38 napisał:
informację o tym, kto może posługiwać się tym dokumentem znajdziesz na stronie altinn.no
pisze tam \"Alle eksportører og deres representanter (transportører/speditører mv.), unntatt privatpersoner, kan benytte skjemaet. Du må ha rollen..\" Tak ja widzisz tylko wyspecjalizowane firmy mogą posługiwać się formularzem EUR1 (tutaj nazywa się on varesertifikat EUR.1)

Dlatego wystąpiłem do wv, otrzymałem jakieś pisma ale tam nie formularzu EUR.1. A tego chcą w Polsce w urzędzie celnym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
informację o tym, kto może posługiwać się tym dokumentem znajdziesz na stronie altinn.no
Co innego jest posługiwanie się wypełnionym dokumentem, a co innego jest zrobienie ksero pustego formularza.
Ponieważ sam formularz, nie jest dokumentem do momentu jego wypełnienia.
Formularz można ściągnąć z każdej strony na której jest taka możliwość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok