Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Sprawdzenie samochodu - Norwegia

Czytali temat:
Antoni Wasilewski Przemyslaw Bublicki mart enty nana80 tomklein (2125 niezalogowanych)
1 Post
kamilkar4
(kamilkar4)
Wiking
Cześć,

stoję przed zakupem samochodu z Norwegii, niestety na stronie trzeba się zalogowac.... czy moglby mi ktoś pomoc w sprawdzic przebieg samochodu ?
Vin : YV1BW84ABF1326007 Numer rejestracyjny : JD 71781

Dzieki z góry !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kamilkar4 napisał:
Cześć,
stoję przed zakupem samochodu z Norwegii, niestety na stronie trzeba się zalogowac.... czy moglby mi ktoś pomoc w sprawdzic przebieg samochodu ?
Vin : YV1BW84ABF1326007 Numer rejestracyjny : JD 71781
Dzieki z góry !

VIN jest zbędny, o ile nie jest Vinem w płynie.
Auto ma przejechane 212977-kilometrów.
Oficjalnie było 6 właścicieli w tym 1-właścicielem był bank, czyli auto było w kredycie z salonu samochodowego.
Teraz to auto jest również w salonie, jednak wtórnym innej firmy.
Auto jest wyrejestrowane, auto ma ważny przegląd do 31-01-24r. niemniej, jeżeli
ten salon, przy zakupie nie przepisze go na ciebie, razem z ubezpieczeniem i nie zamontuje tablic, to mogą być kłopoty administracyjne po twojej stronie.
To auto, przejechało 151 tysięcy kilometrów, pomimo tego iż od 2017 rok, oficjalnie było w posiadaniu 3 salonów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
szunaj23
(szunaj23)
Wiking
Witam. Możesz dla mnie sprawdzić pojazd który zakupiłem, a pochodzi z Norwegi. Nr. rej Norweski UR 89718, vin JTMREREV60D001468. Z góry serdecznie dzięki. Jeśli nie było by kłopotem na imeil szunaj23@vp.pl. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Lubo94)
Wiking
Witam . Czy mógłbyś my sprawdzić jedno autko bo jestem bardzo zainteresowany kupna tylko dziwny przebieg 25800. Nie mam dostępu do strony urzędu. Nr auta DR 70441 i vin WF0FXXWPCHKE02788 to jest mondeo vignale 2019. Dziękuję bardzo
lbbrn635@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok