Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Clo na narzedzia. - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Onty_Ja_Gabriel_3. GACEK GACEK Tomasz Handzel Golysailor (705 niezalogowanych)
1 Post
Wojtaszwolak
(Wojtaszwolak)
Wiking
Dzien dobry, orientuje sie moze ktos czy przy wwozie narzedz do Norwegiii potrzebnych do pracy (nowe jak I tez uzywane w Pl) trzeba za nie oplacic clo na granicy? A moze jakies inne oplaty z tym zwiazane obowiazuja ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Wojtaszwolak napisał:
Dzien dobry, orientuje sie moze ktos czy przy wwozie narzedz do Norwegiii potrzebnych do pracy (nowe jak I tez uzywane w Pl) trzeba za nie oplacic clo na granicy? A moze jakies inne oplaty z tym zwiazane obowiazuja ?
Jeżeli nie wwozisz kontenera tych "nowoużywanych" narzędzi, oraz nie są one oryginalnie zapakowane, do dalszej odsprzedaży.
To bez problemu możesz wwozić ile dusza zapragnie.
Takie całkiem full nufka w opakowaniach, jedynie do kwoty 6-tysięcy koron jednak musisz mieć paragony.
Ta kwota 6-koła to była przed pandemią, teraz może być więcej lub mniej, musisz sobie wejść na norweską stronę celną i poszukać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok