Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Purring - Norwegia

Czytali temat:
anna js iksiński igrek mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Piter35 XXX GosienkaMala Koozie hugo9898 (1504 niezalogowanych)
3 Posty
hugo9898
(hugo9898)
Wiking
Witam.
Dostałem Purring z Nav-u o zwrot pieniędzy nie słusznie naliczonych na dziecko. Mam nr konta i sumę do zapłaty a nie mogę zrobić przelewu z polskiego banku bo nie mam na tym druczku napisane banku tylko GIRO chyba że to jest bank a nie mogę znaleść IBAN. Proszę o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
Jeli nr. konta , ktory napisze i nazwa banku sie zgadza to chyba :
IBAN: NO88 8276 01 01636
SWIFT/BIC: DNBANOKK Bank: DnB, N-0021 Oslo
Jesli nie to musisz wpisac adres banku do ktorego przelawasz pieniadze, IBAN i SWIFT
Na stronie banku napewno znajdziesz.

hugo9898 napisał:
Witam.
Dostałem Purring z Nav-u o zwrot pieniędzy nie słusznie naliczonych na dziecko. Mam nr konta i sumę do zapłaty a nie mogę zrobić przelewu z polskiego banku bo nie mam na tym druczku napisane banku tylko GIRO chyba że to jest bank a nie mogę znaleść IBAN. Proszę o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
annajs napisał:
Jeli nr. konta , ktory napisze i nazwa banku sie zgadza to chyba :
IBAN: NO88 8276 01 01636
SWIFT/BIC: DNBANOKK Bank: DnB, N-0021 Oslo
Jesli nie to musisz wpisac adres banku do ktorego przelawasz pieniadze, IBAN i SWIFT
Na stronie banku napewno znajdziesz.
hugo9898 napisał:
Witam.
Dostałem Purring z Nav-u o zwrot pieniędzy nie słusznie naliczonych na dziecko. Mam nr konta i sumę do zapłaty a nie mogę zrobić przelewu z polskiego banku bo nie mam na tym druczku napisane banku tylko GIRO chyba że to jest bank a nie mogę znaleść IBAN. Proszę o pomoc

TO NIE TAK!!
Ponieważ podałaś OGÓLNE KONTO NAV.
Natomiast on musi ten zwrot zapłacić na indywidualne konto.
Na każdym blankiecie "giro" jest zawsze podany numer konta, oraz nazwa odbiorcy.
Razem z numerem referencyjnym, który wpisuje się w pole korespondencyjne.
Ponadto by z przesłać forsę ze polandii to najpierw trzeba dany bank zarejestrować na swojej stronie w zakładce przelewy zagraniczne, inaczej będzie zawsze "wybijać" dany wpis.
Wklej zdjęcie tego blankietu, to poinstruuję co i jak równiez i dla innych.
---
NAPIS -GIRO- to miedzynarodowa /włoska/ nazwa blankietu do obrotu/przelewu pieniędzy miedzy bankami i nie tylko.
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
hugo9898
(hugo9898)
Wiking
Dostałem dziś jeszcze jedno pismo. I mam tam nr konta 82760300256 i banku również niema. Wydaje mi się że to bd bank . DNB Bank ASA i Swift DNBANOKK i chyba przed nr konta muszę wpisać NO90 ale już nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
BIC : DNBANOKKXXX
Elektronisk IBAN kontonummer : NO9082760300256
Chyba

hugo9898 napisał:
Dostałem dziś jeszcze jedno pismo. I mam tam nr konta 82760300256 i banku również niema. Wydaje mi się że to bd bank . DNB Bank ASA i Swift DNBANOKK i chyba przed nr konta muszę wpisać NO90 ale już nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
hugo9898 napisał:
Dostałem dziś jeszcze jedno pismo. I mam tam nr konta 82760300256 i banku również niema. Wydaje mi się że to bd bank . DNB Bank ASA i Swift DNBANOKK i chyba przed nr konta muszę wpisać NO90 ale już nie wiem. Podczas rejestracji konta na własnej stronie, tak jak napisałem wyżej, po wpisaniu numeru konta, nazwa banku powinna się wyświetlić sama.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
hugo9898
(hugo9898)
Wiking
Tak zrobiłem jak pisaliście i wysłałem. Dziękuję bardzo za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok