Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rozliczenie podatkowe w polsce - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Adamwp Onty_Ja_Gabriel_3. slimi7 Wiral Wiral (1569 niezalogowanych)
8 Postów
slimi7
(slimi7)
Wiking
Witam,

Zwracam się z pytaniem do zorientowanych czy jeśli osiągnąłem w Polsce w ub roku dochody z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej w miesiącu styczeń luty ub roku a od marca do konca roku pracowałem na stałe w Norwegii u norweskiego pracodawcy to muszę rozliczać dochody uzyskane w Norwegii w Polsce w zeznaniu pit? Dodam że firma od końca lutego była zawieszona a w Norwegii pracowałem na normalnej umowę o prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
slimi7 napisał:
Witam,
Zwracam się z pytaniem do zorientowanych czy jeśli osiągnąłem w Polsce w ub roku dochody z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej w miesiącu styczeń luty ub roku a od marca do konca roku pracowałem na stałe w Norwegii u norweskiego pracodawcy to muszę rozliczać dochody uzyskane w Norwegii w Polsce w zeznaniu pit? Dodam że firma od końca lutego była zawieszona a w Norwegii pracowałem na normalnej umowę o prace

Nawet jak pracowałeś legalnie w polandii jeden dzień za który został odprowadzony podatek do skarbówki to musisz się tam rozliczyć na druku dla pracowników zagranicznych czy coś w tym stylu.
Wejdź sobie na stronę polskiej skarbówki i poczytaj, tam są też odpowiednie wzory druków rozliczeniowych.
A co dopiero ty, który prowadziłeś działalność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
slimi7
(slimi7)
Wiking
Ok to że muszę się rozliczyć z polskich dochodów to wiem ale czy muszę w zeznaniu uwzględniać te uzyskane w Norwegii czy tylko te w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Adamwp
(Adamwp)
Wiking
Tak musisz się rozliczyć pit 37 plus pit ZG
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok