Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Azyl dla osób LGBT w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Tone Staum Monya Mi Josef Satan b v Mariusz 1901 Miroman Arkadiusz No AnnaFizia (1779 niezalogowanych)
1 Post
AnnaFizia
(AnnaFizia)
Wiking
Witam, chcemy się starać z moją partneką o azyl w Norwegii. W Polsce jest coraz gorzej. Czy ktoś nam poradzi jak sensownie to przeprowadzić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Mysle, ze trzeba poczekac do przyszlego roku.
Teraz nie wpuszczaja wiele osob do Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
WG, mnie najlepiej uczyć się norweskiego na własną rękę, szukać pracy, noclegu przez internet i znajomych, istnieje chyba społeczność LGBT tu i tam. Azyl będzie trudno uzyskać, a nikt Wam nie zabrania przyjazdu do Norwegii na zwyczajnych zasadach.
Również, poczytajcie albo spróbujcie skontaktować się z osobą o nazwisku Paweł gaweł. To aktywista, który dostał niedawno azyl polityczny w Norwegii.
jak można przeczytać z artykułu, początkowo jego podanie zostało odrzucone, ale odwołał się i wygrał w następnej instancji.
link do artykułu:
www.aftenposten.no/norge/politikk/i/zgGl...r-faatt-asyl-i-norge
k.
AnnaFizia napisał:
Witam, chcemy się starać z moją partneką o azyl w Norwegii. W Polsce jest coraz gorzej. Czy ktoś nam poradzi jak sensownie to przeprowadzić?

Polsk statsborger har fått asyl i Norge En polsk statsborger har blitt innvilget asyl i Norge etter klagebehandling i Utlendingsnemnda. Både asylsøkeren og hans advokat er overrasket, men fornøyde. www.aftenposten.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok