Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zmiana pracy - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K M.K Arkadiusz No (1798 niezalogowanych)
4 Posty
M.K
(M.K)
Wiking
Czy ktoś orientuje sie jak wyglada zmiana pracy jesli na kontrakcie nie mam ile dni mam wypowiedzenia a nowa prace moge zaczac od razu.Czy sa jakies regulacje ze jest jakies minimum wypowiedzenia skoro nie sa zawarte w umowie o pracę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
czy napewno masz umowe stala(fast)?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jezeli nie ma to nie ma!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
M.K
(M.K)
Wiking
Umowa fast 40 procent i nigdzie nie jest zawarte ile dni mam wypowiedzenia.Szef twierdzi ze wedle przepisow mam 4 tygodnie wypowiedzenia pomimo ze nie ma tego w umowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
i szef ma racje

jak czas pracy w firmie jest do 5 lat to wtedy jest 1 mies wypowiedzenia
jak 5-10 lat to 2 miesiace
powyzej 10 lat 3 miesiace

arbeidsmiljølovens § 15-3
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
M.K
(M.K)
Wiking
Nawet jesli w umowie nie jest zawarty czas wypowiedzenia jest puste pole ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
M.K napisał:
Nawet jesli w umowie nie jest zawarty czas wypowiedzenia jest puste pole ?
To jest wlasnie jak nie wiadomo ile powinno byc ale jak wiesz lepiej to po co sie tu radzisz, ja na miejscu Twojego szefa bym Ci nie wyplacil Feriepenger gdyz ten okres wypowiedzenia bylby rowny z utrata zarobku. Nie trzeba sie zbytnio wysiylac zeby to udowodnic

Oppsigelsestid løper fra den 1. i hver måned etter at oppsigelsen ble gitt og varer vanligvis i én måned, dersom ikke annet er avtalt. For en arbeidstaker som i samme virksomhet har vært ansatt i minst fem år sammenhengende når oppsigelsen gis, gjelder en gjensidig oppsigelsestid på minst to måneder

Masz jak woz jest napisane ze jak nie jest nic ustalone to chyba w Twoim przypadku
Pozatym masz tyu linka do urzedu pracy i sobie sam zobacz

www.arbeidstilsynet.no/arbeidsforhold/oppsigelse/
zakladka oppsigelsestid
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
M.K
(M.K)
Wiking
Dopytuje bo nie wiem bo kazdy mi muwi co innego bo pracuje w firmie 2 miesiace i podobno okres miesiaca obowiazuje o ile pracuje w firmie dluzej niz 6 miesiecy.A komentaz co ty bys zrobil na miejscu mojego szefa jest zbedny bo nie znasz calej dytuacji wiec zamiast byc burakiem wystarczylo napisac to co napisales bez zbednych komentarzy.Ale dziekuje bardzo za info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
M.K napisał:
Dopytuje bo nie wiem bo kazdy mi muwi co innego bo pracuje w firmie 2 miesiace i podobno okres miesiaca obowiazuje o ile pracuje w firmie dluzej niz 6 miesiecy.A komentaz co ty bys zrobil na miejscu mojego szefa jest zbedny bo nie znasz calej dytuacji wiec zamiast byc burakiem wystarczylo napisac to co napisales bez zbednych komentarzy.Ale dziekuje bardzo za info.

Burakiem to Ty chcesz byc bo chcesz kogos oszukac, jestes na okresie probnym i masz 14 dni wypowiedzienia. zobacz ta tabelke w linku i dalej juz nie cwaniakuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok