Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Praca - inżynier budownictwa - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur Mariusz Szewczyk Magda Fe Kasia K Martinikrk S Lukasz Budny Amardus (1120 niezalogowanych)
1 Post
Amardus
(Amardus)
Wiking
Witam

Jestem absolwentem budownictwa - z tytułem magistra inżyniera. Posiadam roczne doświadczenie jako kierownik projektu w konstrukcjach stalowych.

Jak wygląda możliwość znalezienia pracy dla osoby bez języka norweskiego z bardzo dobrym językiem angielskim w mowie i piśmie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem, ewentualnie coś podpowiedzieć/nakierować.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
generalnie na budowie bez norweskiego co najwyzej mozesz byc pomocnkiem lub jak cos umiesz robic to jakims fachowcem. Kierwnicy najczesciej to polacy z dobrym norweskim i wieloma latami w jakiejs firmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Amardus napisał:
Witam
Jestem absolwentem budownictwa - z tytułem magistra inżyniera. Posiadam roczne doświadczenie jako kierownik projektu w konstrukcjach stalowych.
Jak wygląda możliwość znalezienia pracy dla osoby bez języka norweskiego z bardzo dobrym językiem angielskim w mowie i piśmie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem, ewentualnie coś podpowiedzieć/nakierować.
Pozdrawiam

Hej,
tutaj znajdziesz listę firm/ agencji pracy w Norwegii - podpytaj może bezpośrednio u nich
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/pracodawcy
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok