Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Onty_Ja_Gabriel_3. WaclawW Emil Moderator Karolina1221 heninx heninx (724 niezalogowanych)
3 Posty
Karolina1221
(Karolina1221)
Wiking
Witam wszystkich! Szukam pracy przy wykładaniu towaru. Ktoś coś słyszał, może jakoś pomóc lub powiedzieć gdzie próbować ? Dziękuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Karolina1221 napisał:
Witam wszystkich! Szukam pracy przy wykładaniu towaru. Ktoś coś słyszał, może jakoś pomóc lub powiedzieć gdzie próbować ? Dziękuje i pozdrawiamKarolino czy ty zastanowiłaś się choć trochę nad treścią tego co napisałaś?
Co tobie da pozytywna odpowiedź kogoś na ten przykład z Ski lub Askim skoro z awataru wynika iż przebywasz w Oslo.
Takiej pracy, szuka się osobiście w swojej okolicy zamieszkania na dzielnicy i to niezbyt daleko, tak by dojazd nie pochłonął zarobków.
Wykładanie towarów to praca dorywcza i na telefon, mało kiedy jest to praca przez cały dzień.
Pożytek z takiej pracy to kontakt z ludźmi i językiem, jednak tym miejscowym /dialektem/.
Tu gdzie mieszkam, nieraz w dosyć sporym, Kiwi, wisi ogłoszenie o pomocy doraźnej, przy świątecznej pomocy, przy wykładaniu towaru i z reguły, widzę później ludzi starszych.
To tyle z mojej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok