Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Infolinia sparebank - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Piotr 22 Pol Dreams Kasia Suchy (2250 niezalogowanych)
1 Post
Kasia Suchy
(KasiaSuchy)
Wiking
witam,
mam pytanie, ponieważ nie potrafię zalogować sie na swoje konto odesłano mnie na infolinie sparbanku, gdzie muszę podać fødselsnummer i jakiś kod. od dwóch lat nie mieszkam już w Norwegii i nie wiem o jaki kod chodzi, na pewno nie o ten z tokena bo już próbowałam. czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć o jaki kod chodzi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KasiaSuchy napisał:
witam,
mam pytanie, ponieważ nie potrafię zalogować sie na swoje konto odesłano mnie na infolinie sparbanku, gdzie muszę podać fødselsnummer i jakiś kod. od dwóch lat nie mieszkam już w Norwegii i nie wiem o jaki kod chodzi, na pewno nie o ten z tokena bo już próbowałam. czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć o jaki kod chodzi ?
Wejdź na stronę banku naciśnij w prawym dolnym rogu na niebieską chmurkę z napisem CHAT i na spokojnie zadaj pytanie.
Pytań możesz zadawać tak dużo, że aż głowa boli.
Ja w razie problemów, zawsze korzystam z tego komunikatora, zamiast infolinii i nigdy mi nie odmówiono, gdy odsyłają do infolinii piszę im, że nie mówię dobrze po norwesku przez telefon i korzystam cały czas z translatora.
Dwa razy w taki sposób, załatwiałem sprawę z czytnikiem kodów gdy się rozwaliły i nie mogłem pobrać forsy z konta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok