Hilton napisał:
Czasem jednak ta 10% ulga sie nie opłaca i lepeij rozliczyc sie bez tego.
Czasem tak a czasem trzeba doplacic
Czasem jednak ta 10% ulga sie nie opłaca i lepeij rozliczyc sie bez tego.
Czasem tak a czasem trzeba doplacic
1 NOK
Zapraszamy do Trollbilverksted – Profesjonalny Warsztat Samochodowy! W naszym przestronnym warsztacie o powierzchni 650 m² pracuje 7 doświadczonych mechaników, którzy zadbają o Twój samochód na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe usługi: • Naprawy mechaniczne • Serwis i dezynfekcję klimatyzacji • Ustawianie geometrii kół • Wulkanizację i przechowywanie opon („hotel ...