Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy pracując w agencji pracy tymczasowej nabieramy uprawnień do emeryt - Norwegia

Czytali temat:
tomek romek Mariusz Kucharski Tomek Marko tomasz k Zbigniew Karpinski karl karl boj fra oszlo Ikett Personalpartner Klaudia Bernacka Olaola83 Violetta Kol Mattzen Arek358 (878 niezalogowanych)
2 Posty
Violetta Kol
(Violettakol)
Wiking
Mam zamiar podjąć pracę w agencji pracy tymczasowej.Mam kontrakt na 8 miesięcy na 100 % etatu. Czy pracując w agencji pracy tymczasowej nabieramy uprawnień do emerytury?
Będe wdzięczna za wszelkie informacje.
Violetta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
viokol napisał:
Mam zamiar podjąć pracę w agencji pracy tymczasowej.Mam kontrakt na 8 miesięcy na 100 % etatu. Czy pracując w agencji pracy tymczasowej nabieramy uprawnień do emerytury?
Będe wdzięczna za wszelkie informacje.
Violetta.
Każda forma pracy, bez względu na ilość etatu, oraz formę umowy z firmą, o ile ta firma, płaci legalnie zaliczki podatkowe w których jest też ubezpieczenie społeczne, zalicza się też i do pensum emerytalnego.
Inaczej, każda zarobiona korona brutto, zalicza się w danym roku do kwoty branej pod uwagę przy wyliczaniu podstawy emerytalnej.
Warunek jednak jest taki jak napisałem wyżej legalna praca i legalne odprowadzanie podatku przez firmę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Violetta Kol
(Violettakol)
Wiking
Dziękuje bardzo za informację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok