Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Vikar z firmy posredniczacej a stala praca - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Kasia K Magdalen@ Keja28 famila Onty_Ja_Gabriel_3. Monika J eta TomSonWWA (1375 niezalogowanych)
3 Posty
Keja28
(Keja28)
Wiking
Witam, chcialam zapytac czy ktos sie orientuje jak na dzien dzisiejszy wyglada przejscie z firmy posredniczacej do firmy ktora pracownika wynajmuje(na stale), czy jest jakis okres kwarantanny ,czy pracodawca musi wykupic pracownika. Pracuje dla adecco, pracodawca wyazil chec do przyjecia mnie na stale jesli bede zainteresowana , natomiast kompletnie nie orientuje sie jak wygladaja formalnosci i czy mozna tak od razu z firmy posredniczacej przejsc do firmy ktora wynajmuje. Troche zagmatfanie pisze, ale moze ktos byl w podobjen sytuacji i moglby mi wyjasnic jak to wyglada?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Mnie adecco oddało z dnia na dzień, taką mieli umowę. Jedni mają problemy inni nie. Powieść nowemu pracodawcy by dzwonił w sprawie przejęcia, jak pracujesz ponad 2 lat ciągle dla tej firmy co cie wynajmuje to przechodzisz bez problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Powiedz nie powieść
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok