Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukamy pracy do końca lipca! Pilne. - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kowalski Kasia K piotr12341 KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. XX XX Marof klaudia0111 (637 niezalogowanych)
1 Post
Marof
(Marof)
Wiking
Witam wszystkich.

Ja, moja dziewczyna i kolega poszukujemy pracy do końca lipca.

Jesteśmy gotowi podjąć pracę przy: owocach, w hurtowni, sprzątanie, ogrodnictwo. Tak naprawdę możemy każdej pracy się podjąć.

Jeżeli chodzi o język to angielski w stopniu komunikatywnym.

Niestety nie mamy doświadczenia żadnego w pracach (jedynie odbyliśmy praktyki oraz staż) bo dopiero po skończonej szkole jesteśmy.

Ja z kolegą w dziale mechaniki odbywaliśmy praktyki. Moja dziewczyna odbyła staż na kosmetologii. Jesteśmy sumienni, punktualni, uczciwi, zależy nam na pracy.

Dziękuję tym co nam pomogą w poszukiwaniu pracy. Staramy się pisać do pracodawców, lecz bez skutku jak na razie, a zależy nam bardzo na znalezieniu pracy.

O więcej danych proszę pisać pod adres e-mail : marofx97@gmail.com

Pozdrawiamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Marof napisał:
Witam wszystkich.
Ja, moja dziewczyna i kolega poszukujemy pracy do końca lipca.
Jesteśmy gotowi podjąć pracę przy: owocach, w hurtowni, sprzątanie, ogrodnictwo. Tak naprawdę możemy każdej pracy się podjąć.
Jeżeli chodzi o język to angielski w stopniu komunikatywnym.
Niestety nie mamy doświadczenia żadnego w pracach (jedynie odbyliśmy praktyki oraz staż) bo dopiero po skończonej szkole jesteśmy.
Ja z kolegą w dziale mechaniki odbywaliśmy praktyki. Moja dziewczyna odbyła staż na kosmetologii. Jesteśmy sumienni, punktualni, uczciwi, zależy nam na pracy.
Dziękuję tym co nam pomogą w poszukiwaniu pracy. Staramy się pisać do pracodawców, lecz bez skutku jak na razie, a zależy nam bardzo na znalezieniu pracy.
O więcej danych proszę pisać pod adres e-mail : marofx97@gmail.com
Pozdrawiamy.

Hej, tutaj znajdziecie aktualne oferty pracy, głównie jednak są one na dłuższy okres niż tylko do lipca : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace

Praca w Norwegii - Wyszukiwarka ofert Największa baza ofert pracy w Norwegii dla Polaków. Szukaj wg. zawodów miast w Norwegii lub wg. pracodawców i agencji pracy www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok