Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Szukanie pracy w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Dima Dima K F Zbigniew Adamiec tomasz olchawa Kasia K Magdalen@ Kinga P111 4x4-ws Onty_Ja_Gabriel_3. Mateusz88xx Lolek Frasik (798 niezalogowanych)
8 Postów
Lolek Frasik
(LolekFrasik)
Wiking
Hej,

Szukam pracy na stałe za granicą Polski, między innymi w Norwegii.
Nie do końca wiem, jak się zabrać do tematu (przez jakie strony/pośredników się rekrutować?) i dlatego piszę tutaj.

Znam biegle angielski, niemiecki oraz komunikatywnie norweski (B1+).
Niedługo skończę pełne dzienne studia ekonomiczne na dobrej uczelni w Polsce.
Posiadam 3,5 letnie doświadczenie korporacyjne w branży księgowej, w tej branży chciałbym się docelowo odnaleźć.

Czy ktoś mógłby mi ewentualnie odpowiedzieć jak aplikować, jakimi kanałami?
Zdecydowana większość ogłoszeń do Norwegii to ogłoszenia dla hydraulików, elektryków, budowlańców ... Co przysparza mi to trochę kłopotów:/

Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki!

Pozdrawiam,
Karol
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
LolekFrasik napisał:[quote]Zdecydowana większość ogłoszeń do Norwegii to ogłoszenia dla hydraulików, elektryków, budowlańców ... Co przysparza mi to trochę kłopotów://[quote]
To szukaj w zdecydowanej mniejszości, a zwłaszcza, na stronach konkretnych firm w których chciałbyś ewentualnie pracować.
To żmudna praca, jednak uczy cierpliwości i czasami, przynosi nieoczekiwane pozytywy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
LolekFrasik napisał:
Hej,
Szukam pracy na stałe za granicą Polski, między innymi w Norwegii.
Nie do końca wiem, jak się zabrać do tematu (przez jakie strony/pośredników się rekrutować?) i dlatego piszę tutaj.
Znam biegle angielski, niemiecki oraz komunikatywnie norweski (B1+).
Niedługo skończę pełne dzienne studia ekonomiczne na dobrej uczelni w Polsce.
Posiadam 3,5 letnie doświadczenie korporacyjne w branży księgowej, w tej branży chciałbym się docelowo odnaleźć.
Czy ktoś mógłby mi ewentualnie odpowiedzieć jak aplikować, jakimi kanałami?
Zdecydowana większość ogłoszeń do Norwegii to ogłoszenia dla hydraulików, elektryków, budowlańców ... Co przysparza mi to trochę kłopotów:/
Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki!
Pozdrawiam,
Karol


Tutaj znajdziesz kontakty do firm i agencji oraz aktualne oferty pracy Powodzenia : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok