Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Depozyt przez firmę Soderbergpartners - Norwegia

Czytali temat:
Marek Ka..... boj fra oszlo Teodor Świerkocki Łukasz Ch hubator Darek1234 mediabet Onty_Ja_Gabriel_3. (841 niezalogowanych)
8 Postów
Teodor Świerkocki
(Teodrynn)
Wiking
Witam!

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą d.soderbergpartners.no? Jestem ciekawy, czy jest to warte uwagi i czy faktycznie tak działa to jak opisują. Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

D - Like trygt som depositum, bare enkelere. Vi tilbyr D fordi vi mener at Leietaker bør kunne bruke pengene sine på andre ting enn depositum. D koster fra 8 %, og Leietaker betaler via Vipps eller faktura. d.soderbergpartners.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Ten system, jest wygodny dla tych, co bardzo często zmieniają "pełne mieszkania" z racji swojej pracy, maksymalny pobyt do 3 lat na jednym mieszkaniu i gdzie czynsz przekracza 15-tys/m. Kaucja 3- miesięczna przy takim czynszu, jednorazowo przekracza 45-tys.nok.
To bezzwrotna opłata ~ 4-tys.nok. jest logiczna.
W innych przypadkach mało ekonomiczna.
Przy założeniu iż w razie wyprowadzki, wszystkie składowe są zgodne i nie podlegają żadnym obciążeniom po stronie opuszczającego mieszkanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok