Cześć!
Jestem Marcin mam 21 lat, jestem studentem AWFiS w Gdańsku i stąd pochodzę. Jestem bardzo pracowitym człowiekiem i wiem że jeśli chce się zarobić pieniądze trzeba ciężko pracować. Chcę zarobić pieniądze i odłożyć je już na przyszłość, na jakiś wyjazd lub mieszkanie, wydaje mi się że jest to najlepszy okres w życiu do takiego typu zarobku. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym, mogę pracować w budownictwie jako pomocnik, w przetwórstwie ryb lub każdej innej pracy w której nie jest wymagane zbytnie doświadczenie zawodowe, ponieważ jako młody człowiek takowego nie posiadam lecz bardzo dużo umiem i szybko się uczę Przez parę lat ciężko pracowałem jako kelner w sezonie jak i poza sezonem. Poznałem w pracy wiele osób z zagranicy którzy namawiali mnie na wyjazd do pracy na parę miesięcy za granicę. Postanowiłem w tym roku poszukać jakiejś pracy w Norwegii ponieważ jest blisko i dobrze płacą. Stąd moje następujące pytania:
1) Czy jest ktoś w stanie pomóc mi znaleźć jakąkolwiek pracę w Norwegii na okres 2 miesięcy (lipiec sierpień)
2) Co muszę zrobić aby móc znaleźć pracę w Norwegii
3) Czy warto jechać do Norwegii na "chybił trafił" i tam szukać pracy
4) Jak zacząć poszukiwania

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!