Witam.
Chcialbym od razu nadmienić,ze posiadam uprawnienia E.7,E.8,E.24 oraz obecnie czekam na nowe uprawnienia SEP do 1kV.
Posiadam doświadczenie, w tym 2.5 roku wlasnej działalność gospodarczej popartej referencjami i wieloma.opiniami (mozliwum do sprawdzenia zarowno jak i u glownych wykonawcow jak i u inwestorów, bo od nich bezpośrednio tez zbieralem referencje przez ten czas).
Problem w tym,ze nie posiadam skonczonej szkoly zawodowej/technikum elektrycznego.
Do egzaminow zawodowych podchodzilem w trakcie technikum, wtedy tez zostaly one przeze mnie zdane,jednak przez maly dramat rodzinny bylem zmuszony przerwac szkołę.
Przed napisaniem postu dosc dobrze przeszukalem google, nie tylko ten portal,jednak nie znalazlem nikogo z podobnym problemem. Wiekszosc ma tylko sam sep i tego dotyczy ich zapytanie. Ja posiadam wszystkie kwalifikacje,ktore pozwalalyby tyrulowac sie technikiem elektrykiem,jednak nie mam ukonczonego technikum. Jednym slowem brak mi matury i świadectwa.

Czy wie ktos jak to wyglada w przypadku starania sie o uprawnienia DSB? Na ten moment nie mam juz możliwości ukonczenia technikum elektrycznego. Pozostaje albo liceum eksternistycznie (ale wtedy swiadectwo LO) lub eksternistyczne egzaminy ZSZ (bez specializacji na świadectwie).

Proszę o pomoc, moderacje przepraszam jesli wybralem nieodpowiednie podforum-w tym widzialem wiekszosc tego typu pytan.
Pozdrawiam serdecznie