Mam pytanie odnośnie wozkow widłowych oraz żurawi, czy jest kto na bieżąco z tematem odnośnie uzyskania ich uprawnien T1-T4 (polskie IIWJO) oraz G8 (polskie IIŻ)?Jaki jest czas oczekiwania?
7 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Firma ES-PERFEKT zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń: - NORWESKI MONTER RUSZTOWAŃ NS9700 + SZELKI BEZPIECZEŃSTWA NS9610 i NOG113 - SZWEDZKI MONTER RUSZTOWAŃ + SZELKI BEZPIECZEŃSTWA – STAR - HMS, UŻYTKOWNIK RUSZTOWAŃ, HAKOWY, LIFTY Szkolenia odbywają się stacjonarnie w Gdyni lub Łodzi, a także online. NOWOŚĆ: szkolenia z możliwością płatności ratalnej Chcesz wziąć udział w szkoleniu, ale wolisz rozłożyć koszt w czasie? Teraz wybrane ...