Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wymiana prawa jazdy - Norwegia

6 Postów
Patryk Lazniowski
(patrykkpl)
Wiking
Witam czy jest tu osoba która wymieniała polskie prawo jazdy na norweskie i może mi podpowiedzieć na jakiej zasadzie się wymienia ? Co jest mi potrzebne i ile taki proces trwa ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
Witaj.
Idz do lekarza rodzinnego i powiedz ze potrzebujesz zrobic badania do wymiany prawka, zamow na altinn albo zrob kopie pozwolenia na pobyt w No, wez paszport w razie 'W' ale jak ja wymienialem to nie byl potrzebny, idz do statensow i wymien. Cala operacja trwa do trzech miesiecy.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Patryk Lazniowski
(patrykkpl)
Wiking
dzięki wielkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
agnieszka09876
(agnieszka09876)
Wiking
witam ,bardzo prosto i szybko i bez problematycznie jak ci pisza , musisz miec tu pobyt i prawo jazdy z polski , nie mozna brac swoich zdjec poniewaz robia w swojej fotobudce za ktore placisz tylko 200 nok , i to wszystko czas oczekiwania do 1 msca ale na ten okres sprawdzania wydaja dokument na ktory mozna jezdzic .poskie prawo jazdy ci musza zabrac i po miesiacu dostajesz norweskie , wysla ci pismo lub sms ze sa juz do odbioru , zadnych dodatkowych oplat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
iza ra
(izara)
Początkujący
nie słyszałam żeby potrzebne były badania lekarskie do wymiany prawka ...??? A dopiero co wymieniłam.
I kopia pozwolenia ??? A po co ? Przecież Oni to wszystko maja ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
patrykkpl napisał:
Witam czy jest tu osoba która wymieniała polskie prawo jazdy na norweskie i może mi podpowiedzieć na jakiej zasadzie się wymienia ? Co jest mi potrzebne i ile taki proces trwa ?

Może ten artykuł Ci pomoże: www.mojanorwegia.pl/transport-i-komunika...-norwegii-14902.html
Zgłoś wpis
6 Postów
Dima Dima
(dima)
Wiking
Wystarczą dwa dokumenty ze zdjęciem i nic więcej. Do lekarza musisz iść jeśli na coś chorujesz dostaniesz do wypełnienia ankietę z różnymi chorobami i dopiero jak coś zaznaczysz musisz dostarczyć od lekarza helseatest koszt 710 koron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

()
Stały Bywalec
napisz kolego jakie kategorie bedziesz wymienial ... jesli kategorie ciezkie to zrob jak Ci mowilem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok