Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
chociaż i tak sądzę że piernik ma do wiatraka że z dwóch etatów ma 100 %, ponieważ z tego co wiem to nie zależnie ile na ile kto ma etat to i tak mu przysługuje 25 dni urlopu w roku- i nie zgodził bym się z ta całą panią księgową ponieważ jeśli są to dwie różne umowy o pracę czyli odrębne to z jednego 50% przysługuje 25 dni i z drugiego 50% przysługuje 25 dni-wiem bo dzwoniłem do Fellesforbundet i powiedziano mi na ten temat co trzeba. Nie ma to nic do rzeczy że razem am 100% z dwóch- a co na przykład jeśli ktoś pracuje np. 30% etatu/?? i co wtedy może nie należy mu się urlop bo nie ma 100%?- żarty i jeszcze raz żarty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Z wyrazami uznania za wytrwalosc...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
muszę dzwonić Sethur bo te dziady prawdy do końca ci nigdy nie powiedzą, jak się sam nie dowiesz prawdy to czasami się żyje jak w krainie różowych kucyków, a niestety prawda bywa różna. ja też już słyszałem wiele a co później wychodziło to że do końca nie jest tak jak ktoś mówi- trzeba zawsze szukać prawdy, nie po to są różnego rodzaju urzędy żeby kwitła biurokracja- kto pyta nie błądzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
ciekawski ciekawski
(ciekawski)
Stały Bywalec
Mase1 a ile tygodni jest te 25 dni?
Powiedzieli ci moze?
Jak nie to moglbys byc tak mily i zadzwonic jeszcze raz?


mase1 napisał:
chociaż i tak sądzę że piernik ma do wiatraka że z dwóch etatów ma 100 %, ponieważ z tego co wiem to nie zależnie ile na ile kto ma etat to i tak mu przysługuje 25 dni urlopu w roku- i nie zgodził bym się z ta całą panią księgową ponieważ jeśli są to dwie różne umowy o pracę czyli odrębne to z jednego 50% przysługuje 25 dni i z drugiego 50% przysługuje 25 dni-wiem bo dzwoniłem do Fellesforbundet i powiedziano mi na ten temat co trzeba. Nie ma to nic do rzeczy że razem am 100% z dwóch- a co na przykład jeśli ktoś pracuje np. 30% etatu/?? i co wtedy może nie należy mu się urlop bo nie ma 100%?- żarty i jeszcze raz żarty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
ciekawski ciekawski
(ciekawski)
Stały Bywalec
A tak powaznie to zalezy to miedzy innymi od wysokosci feriepenger.
Jezeli masz placone 10,2 % feriepenger to masz prawo do 25 VIRKEDAGER wakacji.
A to jest 4 tygodnie i 1 dzien.
W 2000/2001 w czasie podpisywania tariffoppgjøret wniektorych przypadkach zwiekszono feripenger do 12% i co za tym idzie przedluzono wakacje do pelnych 5 tygodni.
Dodatkowo w tym roku kiedy konczysz 60 lat dostajesz jeszcze jeden dodatkowy tydzien.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
ale wynalazłeś ciekawski, żadna nowość- jestem w pełni zaskoczony a może bym był ale 12 lat temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok